44 621 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
36 920 produktów w 209 kategoriach

Podobne produkty

Milocardin

MilocardinMilocardin
(1 opinia)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: Lek na receptę
Postać: krople doustne
Cena: 11.59 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Dostępne dawki: krople doustne, 15 g
Działanie: uspokajające
Ulotka:

Opis i skład produktu Milocardin

Lek na receptę wskazany w terapii wzmożonej pobudliwości nerwowej, nerwicy wegetatywnej, czynnościowych zaburzeń krażenia oraz nadmiernej perystaltyki jelita grubego.

Dawkowanie:

Doustnie. Dawkowanie i częstotliwość przyjmowania leku ustala lekarz.   Uwaga! Podczas przyjmowania leku nie należy spożywać alkoholu.   Aby leczenie było skuteczne i jak najbardziej bezpieczne należy przestrzegać zaleceń lekarza prowadzącego.   Zapoznaj się z właściwościami leku opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem.   Przed zastosowaniem leku należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować leku po terminie ważności. Przechowuj lek w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.   Lek ten został przepisany przez lekarza prowadzącego celem leczenia konkretnego schorzenia. Nie należy go odstępować innym osobom ani używać w innych okolicznościach bez konsultacji z lekarzem.

Możliwe skutki uboczne:

Odczyny skórne, nadmierne uspokojenie, depresja, senność, bóle stawowe, zapalenie wątroby, żółtaczka, depresja ośrodka oddechowego. W przypadku dużych dawek może wystąpić: ospałość, uczucie zmęczenia, oczopląs, zawroty i bóle głowy.   Uwaga! W przypadku dłuższego stosowania, lek może wywołać przyzwyczajenie. W trakcie leczenia rozwija się tolerancja na działanie uspokajające fenobarbitalu.   Lek upośledza sprawność psychomotoryczną. W trakcie jego stosowania nie należy prowadzić pojazdów ani obsługiwać maszyn.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz nadwrażliwość na substancje czynne lub którąkolwiek substancję pomocniczą, uszkodzenia wątroby, chorobę alkoholową, padaczkę, uszkodzenia mózgu, porfirię, niewydolność oddechową, miastenię, chorobę Parkinsona, niewydolność nerek, ciężką niewydolność serca.   Gdy przyjmujesz preparaty o działaniu uspokajającym, doustne leki przeciwzakrzepowe, gliko- i mineralokortykosteroidy, cyklosporynę, doksycyklinę, chinidynę, teofilinę i jej pochodne, pochodne hydantoiny, chlorpromazynę, amitryptylinę, fenylbutazon, metronidazol, digitoksynę, β-adrenolityki, witaminę D, gryzeofulwinę, chloramfenikol, doustne środki antykoncepcyjne. Ponadto należy poinformować lekarza o wszystkich ostatnio przyjmowanych lekach, nawet tych dostępnych bez recepty.   Jeśli jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także gdy karmisz piersią. Nie stosować w okresie ciąży i karmienia piersią.

Milocardin zamienniki
Milocardin zamiennik
Milocardin odpowiednik
Milocardin tańszy zamiennik
Milocardin czy działa
Milocardin opinie
Milocardin opinia
Milocardin cena
Milocardin skład
Milocardin ulotka
Milocardin dawkowanie
Milocardin przeciwwskazania
wzmożona perystaltyka jelita grubego lek na nadpobudliwość nadpobudliwość nadpobudliwość nerwowa leczenie zaburzeń krażenia zaburzenia krążenia nerwice wegetatywne nerwice
Rozwiń cały opis i skład produktu »

Zobacz zamienniki

Opinie o Milocardin

Dodano: 14 Kwiecień 2019
Autor: Maria
Ocena:
Milocardin jest dla mnie wspaniałym lekiem . Zawsze mi pomaga gdy mam kołatanie serca , nawet przy złym samopoczuciu. Używam go długo, lecz doraźnie nie na stałe. Zawsze mi pomaga, gdy czuje niepokój , gdy jest mi słabo , gdy nie mogę zasnąć , gdy czuje ze serce kołacze. Mam astmę j inne dolegliwości. W związku z tym zazywam dużo różnych leków, które powodują rozne skutki uboczne . Milocardin te skutki niweluje ii pomaga mi normalnie funkcjonowac . Polecam . Przeraża mnie ostatnio brak tego leku w aptekach .
Odpowiedź

Dodaj opinię o Milocardin

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 44 621 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 36 920 produktów w 209 kategoriach