41 861 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
36 781 produktów w 204 kategoriach
Jesteś tutaj:
> >

Podobne produkty

Miflonide

MiflonideMiflonide
(2 Opinie)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: Lek na receptę
Postać: proszek do inhalacji
Cena: 24.88 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Dostępne dawki: proszek w kapsułkach, 400 mcg, 60 szt + inhalator, proszek w kapsułkach, 200 mcg, 60 szt + inhalator
Substancja czynnaSubstancja aktywna: Budesonidum
Działanie: przeciwzapalne
Ulotka:

Opis i skład produktu Miflonide

Lek na receptę stosowany w leczeniu astmy oskrzelowej.

Dawkowanie:

Wziewnie. Dawkę i częstotliwość przyjmowania leku ustala lekarz.   Uwaga! Nie zaleca się podawania leku dzieciom poniżej 6 roku życia. Brak danych odnośnie bezpieczeństwa i skuteczności stosowania leku w tej grupie pacjentów.   Uwaga! Budezonid nie działa rozkurczowo na oskrzela, w związku z czym nie powinien być stosowany w celu przerwania napadu astmy oskrzelowej.   Aby leczenie było skuteczne i jak najbardziej bezpieczne należy przestrzegać zaleceń lekarza prowadzącego.   Zapoznaj się z właściwościami leku opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem.   Przed zastosowaniem leku należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować leku po terminie ważności. Przechowuj lek w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.   Lek ten został przepisany przez lekarza prowadzącego celem leczenia konkretnego schorzenia. Nie należy go odstępować innym osobom ani używać w innych okolicznościach bez konsultacji z lekarzem.

Możliwe skutki uboczne:

Nieznaczne podrażnienie gardła. Donoszono o występowaniu grzybicy jamy ustnej i krtani. Uwaga! Zaleca się dokładnie płukać jamę ustną wodą po każdym zastosowaniu leku. Ponadto może wystąpić chrypka, która jest przemijająca i ustępuje po przerwaniu leczenia lub zmniejszeniu dawki.   Lek stosowany zgodnie z zaleceniami nie wpływa na sprawność psychofizyczna i zdolność prowadzenia pojazdów oraz obsługę maszyn.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz nadwrażliwość na budezonid lub jakąkolwiek substancję pomocniczą preparatu, gruźlicę płuc, grzybicze lub wirusowe zakażenia dróg oddechowych.   Jeśli jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także gdy karmisz piersią. Stosowanie leku w ciąży ograniczone jest do przypadków gdy potencjalne korzyści wynikające ze stosowania leku przewyższają ewentualne ryzyko.

Miflonide opinia
Miflonide cena
Miflonide skład
Miflonide ulotka
Miflonide dawkowanie
Miflonide przeciwwskazania
Miflonide zamienniki
Miflonide zamiennik
Miflonide odpowiednik
Miflonide tańszy zamiennik
Miflonide czy działa
Miflonide opinie
skuteczny lek na astmę jak poradzić sobie z astmą astma astma oskrzelowa leczenie astmy lek na astmę lek na astmę oskrzelową leczenie astmy oskrzelowej
Rozwiń cały opis i skład produktu »

Zobacz zamienniki

Opinie o Miflonide

Dodano: 14 Grudzień 2017
Autor: Iwona
Ocena:
SYNOWI PRZEPISANO PO SZPITALU RANO I WIECZÓR PO 400 MIKROG.DOPIERO PO ZMNIEJSZENIU DAWKI NA RAZ DZIENNIE chrząkanie się zmniejszyło u syna .Ale SKUTKI UBOCZNE ZROBIŁ SIĘ STRASZNIE NADPOBUDLIWY ZŁOŚLIWY MOMENTAMI AGRESYWNY. Nauczyciele nie poznają syna wcześniej przysłowiowy Plaster miodu..tak o nim mówią zawsze uśmiechnięty dziecko 6 lat. Używa ponad 3 tygodnie
Odpowiedź
Dodano: 24 Lipiec 2016
Autor: jola
Ocena:
jak dla mnie rewacja cala noc przesypiam nawet bez zadnego kaszlu.
Odpowiedź

Dodaj opinię o Miflonide

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 41 861 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 36 781 produktów w 204 kategoriach