40 530 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
36 573 produktów w 205 kategoriach

MEDARGIN

MEDARGINMEDARGIN
(1 opinia)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: Suplement diety
Producent: ETHIFARM
Postać: proszek
Cena: 21.59 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Ulotka: Zadaj pytanie z kategorii serce i układ krążenia

Opis i skład produktu MEDARGIN

MEDARGIN, 30 SASZETEK

Medargin to preparat oparty na  L-argininie w postaci soli chlorowodorku. Arginina suplementuje dietę i pozwala zachować prawidłowe ciśnienie tętnicze krwi oraz pełni ważną rolę w zmniejszaniu ryzyka pojawienia się miażdżycy i zapobiegawczo w innych chorobach układu sercowo-naczyniowego.

Skład

1 saszetka Medarginu zawiera: 2,416g chlorowodorku L-argininy co odpowiada 2,0g czystej L-argininy oraz substancje pomocnicze.

Wskazania

Medargin suplementuje codzienne zapotrzebowanie w aminokwas L-argininę. Polecany jest jako śodek w profilaktyce sercowo - naczyniowej.

Dawkowanie

Zalecana dawka dzienna: 1 do 3 saszetek lub płaskich miarek należy rozpuścić w soku owocowym, wodzie lub jogurcie. Nie należy przekraczać zalecanych dawek, chyba że lekarz zadecyduje inaczej.

MEDARGIN opinia
MEDARGIN opinie
MEDARGIN ulotka
MEDARGIN skład
MEDARGIN dawkowanie
MEDARGIN przeciwwskazania
MEDARGIN cena
MEDARGIN zamienniki
MEDARGIN zamiennik
MEDARGIN odpowiednik
MEDARGIN tańszy zamiennik
MEDARGIN czy działa
serce naczynia układ sercowo-naczyniowy wzmocnienie serca mocne serce wzmocnienie naczyń coś na wzmocnienie serca mocne naczynia
Rozwiń cały opis i skład produktu »

Opinie o MEDARGIN

Dodano: 17 Wrzesień 2015
Autor: Jan
Ocena:
Lekarz naczyniowiec, do którego ostatnio trafiłem zasugerował mi stosowanie tego leku. Kupiłem i biorę 2 razy dziennie, jedząc z jogurtem. Ciężko mi ocenić, czy to pomaga, ale jestem dobrej myśli.
Odpowiedź

Dodaj opinię o MEDARGIN

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Email:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 40 530 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 36 573 produktów w 205 kategoriach