43 465 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
36 873 produktów w 207 kategoriach

Sildenafil/Syldenafil

Składnik leków przeznaczonych dla osób z zaburzeniami erekcji. Swoim działaniem zwiększa napływ krwi do prącia, dzięki czemu ułatwia osiągnięcie erekcji.

Osoby, którym zostało zalecone stosowanie sildenafil, pozwoli na osiągnięcie wzwody, dzięki czemu będą mogły one czerpać satysfakcje z odbycia stosunku płciowego.

W celu skutecznego efektu czyli erekcji, musi być stymulacja seksualna, ponieważ wzwód sam się nie pojawi po zażyciu leku, co jest wielką jego zaletą w porównaniu z preparatami prostaglandyn

Lek należy spożyć od godziny do 6 godzin przed planowanym czasem stosunku.

U osób z trudnościami z erekcją lekarz ocenia stopień i charakter tych trudności i jeśli mają one rzeczywiście charakter psychiczno-neurologiczny, zaleca dawkę leku, która powoduje utrzymywanie się wzwodu przez normalny dla zdrowego mężczyzny czas – czyli od 30 minut do godziny.

Lek nie pomaga osobom, których problem ze wzwodem są spowodowane czymś innym np. wynikający z zaniku ciał jamistych prącia lub niskiego ciśnienia krwi.

Jest on uważany za odpowiednik Viagry.

Występuje też jako Sildenafilum, Syldenafilum, Sildenafil, Syldenafil.

 


Powrót do listy

Produkty powiązane

ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 43 465 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 36 873 produktów w 207 kategoriach