45 050 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
36 938 produktów w 209 kategoriach

Podobne produkty

Macromax

MacromaxMacromax
(1 opinia)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: Lek na receptę
Postać: kapsułki
Cena: 10.37 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Dostępne dawki: 500 mg, tabletki powlekane, 3 szt
Substancja czynnaSubstancja aktywna: Azithromycinum
Działanie: bakteriostatyczne
Ulotka:

Opis i skład produktu Macromax

Lek na receptę stosowany w zakażeniach górnych dróg oddechowych, takich jak zapalenie zatok przynosowych lub gardła i migdałków; zakażeniach dolnych dróg oddechowych, takich jak zapalenie oskrzeli i płuc; zakażeniach ucha środkowego, zakażeniach skóry oraz tkanek miękkich, zakażeniach układu moczowo-płciowego.

Dawkowanie:

Doustnie. Dawkę i częstotliwość przyjmowania leku ustala lekarz. Lek należy przyjmować co najmniej 1 godzinę przed jedzeniem lub 2 godziny po posiłku.   Aby leczenie było skuteczne i jak najbardziej bezpieczne należy przestrzegać zaleceń lekarza prowadzącego.   Zapoznaj się z właściwościami leku opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem.   Przed zastosowaniem leku należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować leku po terminie ważności. Przechowuj lek w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.   Lek ten został przepisany przez lekarza prowadzącego celem leczenia konkretnego schorzenia. Nie należy go odstępować innym osobom ani używać w innych okolicznościach bez konsultacji z lekarzem.

Możliwe skutki uboczne:

Obserwowano zaburzenia żołądkowo-jelitowe (nudności, wymioty, wzdęcia, biegunka, bóle brzucha), reakcje alergiczne, zaburzenia czynności układu nerwowego (ból i zawroty głowy, senność, pobudzenie, zaburzenia czucia, drgawki).   Lek stosowany zgodnie z zaleceniami nie wpływa na sprawność psychomotoryczną, zdolność prowadzenia pojazdów oraz obsługę maszyn.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz nadwrażliwość na azitromycynę lub inne antybiotyki makrolidowe, zaburzenia czynności nerek i/lub wątroby.   Gdy przyjmujesz leki będące pochodnymi ergotaminy, leki zobojętniające, leki zmniejszające kwaśność soku żołądkowego, digoksynę, cyklosporynę. Ponadto należy poinfromować lekarza o wszystkich ostatnio przyjmowanych lekach, nawet tych dostępnych bez recepty.   Jeśli jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także gdy karmisz piersią. Lek może być stosowany w okresie ciąży i karmienia piersią jedynie w przypadku zdecydowanej konieczności.

Macromax ulotka
Macromax skład
Macromax dawkowanie
Macromax przeciwwskazania
Macromax cena
Macromax zamienniki
Macromax zamiennik
Macromax odpowiednik
Macromax tańszy zamiennik
Macromax czy działa
Macromax opinia
Macromax opinie
zakażenia ucha środkowego zakażenia zapalenie gardła zakażenia skóry zapalenie oskrzeli leczenie zakażeń zakażenie dolnych dróg oddechowych zakażenie górnych dróg oddechowych
Rozwiń cały opis i skład produktu »

Zobacz zamienniki

Opinie o Macromax

Dodano: 24 Styczeń 2017
Autor: wiolka
Ocena:
Witam mi lek ogolnie pomogl. Bol gardla ustapil juz po pierwszej tabletce ALE byly tez skutki uboczne.. tzn opuchlizna oczu oraz bezsennosc. Ze wzgledu na opuchniecia oczu nie dokonczylam opakowania.
Odpowiedź

Dodaj opinię o Macromax

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 45 050 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 36 938 produktów w 209 kategoriach