41 864 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
36 781 produktów w 204 kategoriach

Lucetam

LucetamLucetam
(0 opinii)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: Lek na receptę
Postać: tabletki powlekane
Cena: 12.69 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Dostępne dawki: tabletki powlekane, 800 mg, 30 szt, tabletki powlekane, 800 mg, 60 szt, tabletki powlekane, 1200 mg, 20 szt, tabletki powlekane, 1200 mg, 60 szt, 1200 mg, tabletki powlekane (import równoległy), 20 szt, 1200 mg, tabletki powlekane, (import równoległy) 60 szt., 1200 mg, tabletki powlekane (import równoległy), 60 szt, 800 mg, tabletki powlekane (import równoległy), 60 szt., tabletki powlekane, 400 mg, 60 szt
Działanie: usprawnia metabolizm komórek nerwowych
Ulotka:

Opis i skład produktu Lucetam

Lek na receptę stosowany w leczeniu zaburzeń pracy mózgu, które związane są przede wszystkim z podeszłym wiekiem. Zalecany w upośledzeniu pamięci - problemy w zapamiętywaniu oraz przypominaniu, w zaburzeniach krążenia w mózgu wywołujących niedokrwienie lub udar, w zaburzeniach świadomości.

Dawkowanie:

Doustnie. Dawkę i częstotliwość przyjmowania leku ustala lekarz. Tabletki należy przyjmować z dużą ilością płynów. Leczenia preparatem nie należy nagle przerywać.   Aby leczenie było skuteczne i jak najbardziej bezpieczne należy przestrzegać zaleceń lekarza prowadzącego.   Zapoznaj się z właściwościami leku opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem.   Przed zastosowaniem leku należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować leku po terminie ważności. Przechowuj lek w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.   Lek ten został przepisany przez lekarza prowadzącego celem leczenia konkretnego schorzenia. Nie należy go odstępować innym osobom ani używać w innych okolicznościach bez konsultacji z lekarzem.

Możliwe skutki uboczne:

Nerwowość, drażliwość, lęk, pobudzenie, zachowania agresywne, zaburzenia snu, nadpobudliwość oraz nadmierna aktywność ruchowa, depresja. Rzadziej mogą wystąpić nudności, wymioty, biegunka oraz bóle brzucha. W pojedynczych przypadkach mogą wystąpić: niedociśnienie, nadciśnienie, ból i zawroty głowy, drżenie, zwiększenie popędu płciowego oraz reakcje alergiczne.   Lek może wpływać na zdolność prowadzenia pojazdów i obsługi urządzeń mechanicznych.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz nadwrażliwość na piracetam lub pozostałe składniki preparatu, schorzenia nerek, padaczkę.   Gdy przyjmujesz inne leki pobudzające ośrodkowy układ nerwowy, neuroleptyki, hormony tarczycy. Ponadto należy poinformować lekarza o wszystkich ostatnio przyjmowanych lekach, nawet tych dostępnych bez recepty.   Jeśli jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także gdy karmisz piersią. Leku nie należy stosować w ciąży i okresie karmienia piersią.

Lucetam opinie
Lucetam opinia
Lucetam skład
Lucetam ulotka
Lucetam cena
Lucetam dawkowanie
Lucetam przeciwwskazania
Lucetam zamienniki
Lucetam zamiennik
Lucetam odpowiednik
Lucetam tańszy zamiennik
Lucetam czy działa
zaburzenia mózgu choroby w podeszłym wieku upośledzenie pamięci leczenie upośledzenia pamięci problemy z zapamiętywaniem zaburzenia krążenia w mózgu uda tabletki na udar
Rozwiń cały opis i skład produktu »

Zobacz zamienniki

Opinie o Lucetam

Dodaj opinię o Lucetam

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 41 864 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 36 781 produktów w 204 kategoriach