39 937 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
36 771 produktów w 204 kategoriach

Lozap Zentiva 50

Lozap Zentiva 50Lozap Zentiva 50
(0 opinii)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: Lek na receptę
Postać: tabletki powlekane
Cena: 19.56 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Dostępne dawki: tabletki powlekane, 50 mg, 30 szt
Substancja czynnaSubstancja aktywna: Losartanum kalicum
Działanie: obniża ciśnienie tętnicze krwi
Ulotka:

Opis i skład produktu Lozap Zentiva 50

Lek na receptę zalecany w leczeniu nadciśnienia tętniczego w terapii jednym lekiem lub w połączeniu z innymi lekami. Wskazany w niewydolności serca w wybranych przypadkach.

Dawkowanie:

Doustnie. Preparat można przyjmować niezależnie od posiłków. Dawkę i częstotliwość przyjmowania leku ustala lekarz.   Uwaga! Jednoczesne stosowanie suplementów potasu lub suplementów soli zawierających potas może prowadzić do nadmiaru potasu.   Leku nie należy stosować u dzieci.  

Możliwe skutki uboczne:

Najczęściej obserwowano zawroty głowy, osłabienie i/lub zmęczenie, zawroty głowy pochodzenia błędnikowego, niedociśnienie, nadmiar potasu we krwi. Rzadko mogą wystąpić: ból głowy, biegunka, bóle brzucha, nudności, bóle pleców, obrzęki, kaszel, zakażenia górnych dróg oddechowych, zapalenie gardła, przekrwienie błony śluzowej nosa, ból w klatce piersiowej, kołatanie serca, kurcze mięśniowe, bezsenność. Sporadycznie występowała wysypka skórna.   W związku z możliwością występowania zawrotów głowy, głównie na początku leczenia, preparat może niekorzystnie wpływać na prowadzenie pojazdów i obsługę urządzeń mechanicznych.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz nadwrażliwość na lek, schorzenia nerek i/lub wątroby.   Gdy przyjmujesz inne leki obniżające ciśnienie tętnicze krwi, digoksynę, preparaty potasu, sole litu, indometacynę. Ponadto należy poinformować lekarza o wszystkich ostatnio przyjmowanych lekach, nawet tych dostępnych bez recepty.   Jeśli jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także gdy karmisz piersią. Leku nie należy stosować w ciąży i okresie karmienia piersią.

Lozap Zentiva 50 opinia
Lozap Zentiva 50 opinie
Lozap Zentiva 50 cena
Lozap Zentiva 50 skład
Lozap Zentiva 50 ulotka
Lozap Zentiva 50 dawkowanie
Lozap Zentiva 50 przeciwwskazania
Lozap Zentiva 50 zamienniki
Lozap Zentiva 50 zamiennik
Lozap Zentiva 50 odpowiednik
Lozap Zentiva 50 tańszy zamiennik
Lozap Zentiva 50 czy działa
nadciśnienie niewydolność serca lek na nadciśnienie choroby serca leczenie nadciśnienia lek na niewydolność serca poprawa pracy serca tabletki na wysokie ciśnienie
Rozwiń cały opis i skład produktu »

Opinie o Lozap Zentiva 50

Dodaj opinię o Lozap Zentiva 50

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 39 937 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 36 771 produktów w 204 kategoriach