41 840 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
36 781 produktów w 204 kategoriach

Loperamid WZF

Loperamid WZFLoperamid WZF
(2 Opinie)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: Lek na receptę
Postać: tabletki
Cena: 7.57 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Dostępne dawki: 2 mg, tabletki, 15 szt, tabletki, 2 mg, 30 szt
Substancja czynnaSubstancja aktywna: Loperamidi hydrochloridum
Działanie: przeciwbiegunkowe
Ulotka:

Opis i skład produktu Loperamid WZF

Lek na receptę wskazany w leczeniu objawowym biegunki ostrej oraz przewlekłej o różnym pochodzeniu. Z wyłączeniem biegunki bakteryjnej.

Dawkowanie:

Doustnie. Dawkę i częstotliwość stosowania leku określa lekarz. Uwaga! Podczas stosowania loperamidu należy przyjmować odpowiednie ilości wody i soli mineralnych. W przypadku stosowania loperamidu i braku poprawy w ciągu 48 godzin, należy przerwać podawanie preparatu i skontaktować się z lekarzem. Zapoznaj się z właściwościami leku opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem. Przed zastosowaniem leku należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować leku po terminie ważności. Przechowuj lek w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.

Możliwe skutki uboczne:

Podczas długotrwałego stosowania mogą wystąpić: reakcje nadwrażliwości w postaci wysypki skórnej, bóle brzucha, wzdęcia, nudności i wymioty, zaparcia, senność, zawroty głowy, suchość w jamie ustnej, utrata łaknienia. Po zastosowaniu preparatu mogą wystąpić senność oraz zawroty głowy, co może wpłynąć na zdolność prowadzenia pojazdów i obsługę urządzeń mechanicznych.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz nadwrażliwość na loperamid lub inne składniki preparatu, zaburzenia czynności wątroby, rzekomobłoniaste zapalenie jelit związane z podawaniem antybiotyków, ostry rzut wrzodziejącego zapalenia jelita grubego. Gdy przyjmujesz opioidowe leki przeciwbólowe. Jeśli jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także gdy  karmisz piersią. Preparatu nie należy stosować w okresie ciąży, chyba że lekarz zdecyduje inaczej. Należy ostrożnie stosować u kobiet karmiących piersią.

Loperamid WZF zamienniki
Loperamid WZF zamiennik
Loperamid WZF odpowiednik
Loperamid WZF tańszy zamiennik
Loperamid WZF czy działa
Loperamid WZF opinia
Loperamid WZF opinie
Loperamid WZF cena
Loperamid WZF skład
Loperamid WZF ulotka
Loperamid WZF dawkowanie
Loperamid WZF przeciwwskazania
biegunka problemy z żołądkiem problemy żołądkowe leczenie biegunki lek na biegunkę nadmierne wypróżnianie się biegunka przewlekła biegunka ostra
Rozwiń cały opis i skład produktu »

Zobacz zamienniki

Opinie o Loperamid WZF

Dodano: 04 Listopad 2015
Autor: olga
Ocena:
loperamid wzf tabletki dostałam od gastologa, świetne działanie, szybkie i skuteczne, szkoda, że na recepte...
Odpowiedź
Dodano: 21 Październik 2015
Autor: _kaja_123
Ocena:
Stosowałam loperamid wzf tabletki na biegunkę, najlepszy lek jaki do tej pory stosowałam na dolegliwości żołądkowe.
Odpowiedź

Dodaj opinię o Loperamid WZF

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 41 840 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 36 781 produktów w 204 kategoriach