41 873 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
36 781 produktów w 204 kategoriach

Podobne produkty

Lipanthyl Supra 160

Lipanthyl Supra 160Lipanthyl Supra 160
(0 opinii)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: Lek na receptę
Postać: tabletki powlekane
Cena: 30.05 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Dostępne dawki: tabletki powlekane, 160 mg, 30 szt
Substancja czynnaSubstancja aktywna: Fenofibratum
Działanie: obniża stężenie cholesterolu i trójglicerydów we krwi
Ulotka:

Opis i skład produktu Lipanthyl Supra 160

Lek na receptę stosowany w podwyższonym stężeniu cholesterolu oraz trójglicerydów w sytuacji, gdy dieta nie jest wystarczająca w uzyskaniu prawidłowych poziomów we krwi. Stosowany zapobiegawczo przeciw powikłaniom miażdżycy naczyń krwionośnych.

Dawkowanie:

Doustnie. Dawkę i częstotliwość stosowania ustala lekarz. Tabletki należy połknąć w trakcie głównego posiłku i popić wodą.   Aby leczenie było skuteczne i jak najbardziej bezpieczne należy przestrzegać zaleceń lekarza prowadzącego.   Zapoznaj się z właściwościami leku opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem.   Przed zastosowaniem leku należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować leku po terminie ważności. Przechowuj lek w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.   Lek ten został przepisany przez lekarza prowadzącego celem leczenia konkretnego schorzenia. Nie należy go odstępować innym osobom ani używać w innych okolicznościach bez konsultacji z lekarzem.

Możliwe skutki uboczne:

Zaburzenia ze strony przewodu pokarmowego (osłabienie łaknienia, nudności, wymioty, wzdęcia, biegunki), bóle i zawroty głowy, skórne odczyny alergiczne, zaburzenia funkcji wątroby. W przypadku wystąpienia innych, niewymienionych działań niepożądanych należy poinformować lekarza.   Lek stosowany zgodnie z zaleceniami nie wpływa na sprawność psychofizyczną i zdolność prowadzenia pojazdów i obsługę maszyn.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz nadwrażliwość na fenofibrat lub jakąkolwiek substancję pomocniczą preparatu, zaburzenia funkcji wątroby i/lub nerek, uczulenie na światło, kamicę pęcherzyka żółciowego, zapalenie pęcherzyka żółciowego.   Gdy przyjmujesz inne leki obniżające cholesterol, doustne leki przeciwzakrzepowe (nasilenie działania leków przeciwzakrzepowych i wzrost ryzyka krwawień), cyklosporynę. Ponadto należy poinformować lekarza o wszystkich ostatnio przyjmowanych lekach, nawet tych dostępnych bez recepty   Gdy jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży lub gdy karmisz piersią. Nie stosować w ciąży i okresie karmienia piersią.

Lipanthyl Supra 160 dawkowanie
Lipanthyl Supra 160 przeciwwskazania
Lipanthyl Supra 160 zamienniki
Lipanthyl Supra 160 zamiennik
Lipanthyl Supra 160 odpowiednik
Lipanthyl Supra 160 tańszy zamiennik
Lipanthyl Supra 160 czy działa
Lipanthyl Supra 160 opinie
Lipanthyl Supra 160 opinia
Lipanthyl Supra 160 cena
Lipanthyl Supra 160 skład
Lipanthyl Supra 160 ulotka
miażdżyca i cholesterol cholesterol miażdżyca podwyższony cholesterol leczenie miażdżycy lek na miażdżycę leki na podwyższony cholesterol cholesterol wysoki
Rozwiń cały opis i skład produktu »

Zobacz zamienniki

Opinie o Lipanthyl Supra 160

Dodaj opinię o Lipanthyl Supra 160

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 41 873 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 36 781 produktów w 204 kategoriach