45 795 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
37 010 produktów w 209 kategoriach

Lipanthyl 267 M

Lipanthyl 267 MLipanthyl 267 M
(0 opinii)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: Lek na receptę
Postać: kapsułki
Cena: 35.76 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Dostępne dawki: kapsułki, 267 mg, 30 szt
Substancja czynnaSubstancja aktywna: Fenofibratum
Działanie: obniża stężenie cholesterolu i trójglicerydów we krwi
Ulotka:

Opis i skład produktu Lipanthyl 267 M

Lek na receptę stosowany u osób z podwyższonym stężeniem cholesterolu oraz trójglicerydów w sytuacji, gdy leczenie dietą nie przynosi efektów. Zalecany w zapobieganiu zmianom miażdżycowym występujących w naczyniach mózgowych, sercowych oraz obwodowych.

Dawkowanie:

Doustnie, podczas posiłków. Dawkę i częstotliwość przyjmowania leku ustala lekarz. Uwaga! Podczas terapii konieczne jest przestrzeganie diety. Aby leczenie było skuteczne i jak najbardziej bezpieczne należy przestrzegać zaleceń lekarza prowadzącego. Zapoznaj się z właściwościami leku opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem. Przed zastosowaniem leku należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować leku po terminie ważności.Przechowuj lek w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta. Lek ten został przepisany przez lekarza prowadzącego celem leczenia konkretnego schorzenia. Nie należy go odstępować innym osobom ani używać w innych okolicznościach bez konsultacji z lekarzem.

Możliwe skutki uboczne:

Sporadycznie, przemijające i o niewielkim nasileniu zaburzenia ze strony przewodu pokarmowego, skórne reakcje alergiczne, bóle mięśniowe. Lek stosowany zgodnie z zaleceniami nie wpływa na sprawność psychomotoryczną, zdolność prowadzenia pojazdów oraz obsługę maszyn.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz nadwrażliwość na fenofibrat lub jakąkolwiek substancję pomocniczą preparatu, zaburzenia funkcji wątroby i/lub nerek, uczulenie na światło, kamicę pęcherzyka żółciowego, zapalenie pęcherzyka żółciowego. Gdy przyjmujesz inne leki obniżające cholesterol, doustne leki przeciwzakrzepowe (nasilenie działania leków przeciwzakrzepowych i wzrost ryzyka krwawień), cyklosporynę. Ponadto należy poinformować lekarza o wszystkich ostatnio przyjmowanych lekach, nawet tych dostępnych bez recepty Gdy jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży lub gdy karmisz piersią. Nie stosować w ciąży i okresie karmienia piersią.

Lipanthyl 267 M skład
Lipanthyl 267 M ulotka
Lipanthyl 267 M dawkowanie
Lipanthyl 267 M przeciwwskazania
Lipanthyl 267 M zamienniki
Lipanthyl 267 M zamiennik
Lipanthyl 267 M odpowiednik
Lipanthyl 267 M tańszy zamiennik
Lipanthyl 267 M czy działa
Lipanthyl 267 M opinie
Lipanthyl 267 M opinia
Lipanthyl 267 M cena
dobry lek na miażdżycę jak leczyć miażdżycę miażdżyca i cholesterol miażdżyca miażdżyca naczyń lek przeciwmiażdżycowy leczenie miażdżycy lek na miażdżycę
Rozwiń cały opis i skład produktu » Najlepszy kolagen w tabletkach - sprawdź najnowszy ranking produktów >>

Opinie o Lipanthyl 267 M

Dodaj opinię o Lipanthyl 267 M

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 45 795 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 37 010 produktów w 209 kategoriach