39 594 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
36 103 produktów w 205 kategoriach

Podobne produkty

Lipanthyl 200 M

Lipanthyl 200 MLipanthyl 200 M
(0 opinii)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: Lek na receptę
Postać: kapsułki
Cena: 29.86 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Dostępne dawki: 200 mg, kapsułki, 30 szt
Substancja czynnaSubstancja aktywna: Fenofibratum
Działanie: obniża stężenie cholesterolu i trójglicerydów we krwi
Ulotka: Zadaj pytanie z kategorii serce i układ krążenia

Opis i skład produktu Lipanthyl 200 M

Lek na receptę zalecany w leczeniu podwyższonego stężenia cholesterolu oraz trójglicerydów w przypadku nieskutecznego leczenia dietą. Stosowany w zapobieganiu zmianom miażdżycowym w naczyniach mózgowych, sercowych oraz obwodowych.

Dawkowanie:

Doustnie, podczas posiłków. Dawkę i częstotliwość przyjmowania leku ustala lekarz. Uwaga! Podczas terapii konieczne jest przestrzeganie diety. Aby leczenie było skuteczne i jak najbardziej bezpieczne należy przestrzegać zaleceń lekarza prowadzącego. Zapoznaj się z właściwościami leku opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem. Przed zastosowaniem leku należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować leku po terminie ważności.Przechowuj lek w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta. Lek ten został przepisany przez lekarza prowadzącego celem leczenia konkretnego schorzenia. Nie należy go odstępować innym osobom ani używać w innych okolicznościach bez konsultacji z lekarzem.

Możliwe skutki uboczne:

Sporadycznie, przemijające i o niewielkim nasileniu zaburzenia ze strony przewodu pokarmowego, skórne reakcje alergiczne, bóle mięśniowe. Lek stosowany zgodnie z zaleceniami nie wpływa na sprawność psychomotoryczną, zdolność prowadzenia pojazdów oraz obsługę maszyn.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz nadwrażliwość na fenofibrat lub jakąkolwiek substancję pomocniczą preparatu, zaburzenia funkcji wątroby i/lub nerek, uczulenie na światło, kamicę pęcherzyka żółciowego, zapalenie pęcherzyka żółciowego. Gdy przyjmujesz inne leki obniżające cholesterol, doustne leki przeciwzakrzepowe (nasilenie działania leków przeciwzakrzepowych i wzrost ryzyka krwawień), cyklosporynę. Ponadto należy poinformować lekarza o wszystkich ostatnio przyjmowanych lekach, nawet tych dostępnych bez recepty Gdy jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży lub gdy karmisz piersią. Nie stosować w ciąży i okresie karmienia piersią.

Lipanthyl 200 M opinie
Lipanthyl 200 M opinia
Lipanthyl 200 M skład
Lipanthyl 200 M ulotka
Lipanthyl 200 M cena
Lipanthyl 200 M dawkowanie
Lipanthyl 200 M przeciwwskazania
Lipanthyl 200 M zamienniki
Lipanthyl 200 M zamiennik
Lipanthyl 200 M odpowiednik
Lipanthyl 200 M tańszy zamiennik
Lipanthyl 200 M czy działa
miażdżyca i cholesterol cholesterol miażdżyca podwyższony cholesterol leczenie miażdżycy lek na podwyższony cholesterol cholesterol wysoki zmiany miażdżycowe
Rozwiń cały opis i skład produktu »

Opinie o Lipanthyl 200 M

Dodaj opinię o Lipanthyl 200 M

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Email:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 39 594 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 36 103 produktów w 205 kategoriach