43 954 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
36 879 produktów w 209 kategoriach

Lidoposterin

LidoposterinLidoposterin
(0 opinii)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: Lek na receptę
Postać: maść
Cena: 22.11 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Dostępne dawki: maść doodbytnicza, 50 mg / g, 25 g
Działanie: miejscowo znieczulające
Ulotka:

Opis i skład produktu Lidoposterin

Lek na receptę zalecany w zmniejszaniu dolegliwości bólowych występujących w okolicy odbytu u osób z guzkami krwawniczymi. Stosowany pomocniczo w znieczuleniu przed oraz po badaniach wykonywanych przez odbyt.

Dawkowanie:

Zewnętrznie. Wyłącznie do stosowania na skórę i błonę śluzową okolicy odbytu. Pasmo wyciśnięte z tuby ostrożnie wetrzeć w skórę i błony śluzowe wymagające leczenia. Można stosować w kanale odbytu podając maść aplikatorem dołączonym do opakowania. Dawkę i częstotliwość stosowania leku ustala lekarz. Nie stosować długotrwale w dużych dawkach.   Zapoznaj się z właściwościami leku opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem.   Przed zastosowaniem leku należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować leku po terminie ważności. Przechowuj lek w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.

Możliwe skutki uboczne:

Rzadko miejscowe reakcje nadwrażliwości (świąd, pieczenie).   Lek stosowany zgodnie z zaleceniami nie wpływa na sprawność psychomotoryczną.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz nadwrażliwość na lidokainę lub jakąkolwiek substancję pomocniczą preparatu.   Jeśli jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także gdy karmisz piersią. Nie powinno się stosować preparatu w okresie ciąży i karmienia piersią, chyba, że istnieją jednoznaczne wskazania.

Lidoposterin opinie
Lidoposterin opinia
Lidoposterin cena
Lidoposterin skład
Lidoposterin ulotka
Lidoposterin dawkowanie
Lidoposterin przeciwwskazania
Lidoposterin zamienniki
Lidoposterin zamiennik
Lidoposterin odpowiednik
Lidoposterin tańszy zamiennik
Lidoposterin czy działa
odbyt guzki krwawnicze znieczulenie w badaniach przez odbyt znieczulenie odbytu bolący odbyt lek na bolące guzki w okolicy odbytu guzki w okolicy odbytu leczenie guzków krwawniczych
Rozwiń cały opis i skład produktu »

Zobacz zamienniki

Opinie o Lidoposterin

Dodaj opinię o Lidoposterin

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 43 954 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 36 879 produktów w 209 kategoriach