41 840 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
36 781 produktów w 204 kategoriach

Lavistina

LavistinaLavistina
(0 opinii)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: Lek na receptę
Postać: tabletki powlekane
Cena: 44.66 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Dostępne dawki: 8 mg, tabletki, 30 szt, 16 mg, tabletki, 30 szt, 24 mg, tabletki, 20 szt, 8 mg, tabletki, 100 szt, 24 mg, tabletki, 60 szt, 16 mg, tabletki, 60 szt
Działanie: poprawia ukrwienie błędnika
Ulotka:

Opis i skład produktu Lavistina

 

Jest to lek na receptę wskazany przy chorobach ucha wewnętrznego (np. choroba Meniera) i innych, których objawami się zawroty głowy, szum w uszach i pogłębiające sie upośledzenie słuchu.  

Uwaga! polepszenie stanu zdrowia może nastąpić  po upływie kilku tygodni od rozpoczęcia leczenia.

Dawkowanie:

Doustnie. Dawkę i częstotliwość stosowania ustala lekarz. Lek przyjmować najlepiej podczas posiłku.   Nie zaleca się stosowania u dzieci i młodzieży poniżej 18 lat ze względu na brak danych dotyczących bezpieczeństwa i skuteczności leku.   Aby leczenie było skuteczne i jak najbardziej bezpieczne należy przestrzegać zaleceń lekarza prowadzącego.   Zapoznaj się z właściwościami leku opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem.   Przed zastosowaniem leku należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować leku po terminie ważności. Przechowuj lek w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.   Lek ten został przepisany przez lekarza prowadzącego celem leczenia konkretnego schorzenia. Nie należy go odstępować innym osobom ani używać w innych okolicznościach bez konsultacji z lekarzem.

Możliwe skutki uboczne:

Dolegliwości żołądkowo-jelitowe, ustępujące zwykle po zmniejszeniu dawki lub w przypadku podawania leku podczas posiłku. Reakcje nadwrażliwości. Mogą również wystąpić bóle głowy i sporadycznie senność.     Występowanie po zastosowaniu leku takich działań niepożądanych jak np. senność, może stwarzać niebezpieczeństwo związane z prowadzeniem pojazdów oraz obsługą maszyn.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz nadwrażliwość na dichlorowodorek betahistyny lub jakąkolwiek substancję pomocniczą preparatu,zdiagnozowany guz chromochłonny nadnerczy, astmę oskrzelową, chorobę wrzodową żołądka i/lub dwunastnicy.   Gdy przyjmujesz leki przeciwhistaminowe (przeciwuczuleniowe), salbutamol. Ponadto należy poinfromować lekarza o wszystkich ostatnio przyjmowanych lekach, nawet tych dostępnych bez recepty.   Gdy jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży lub karmisz piersią. Nie zaleca się stosowania w ciąży i okresie karmienia piersią.

Lavistina czy działa
Lavistina opinia
Lavistina opinie
Lavistina ulotka
Lavistina skład
Lavistina dawkowanie
Lavistina przeciwwskazania
Lavistina cena
Lavistina zamienniki
Lavistina zamiennik
Lavistina odpowiednik
Lavistina tańszy zamiennik
błędnik choroba Meniera szum w uszach upośledzenie słuchu choroby uszu ucho wewnętrzne zawroty głowy przy bólu ucha uszy
Rozwiń cały opis i skład produktu »

Zobacz zamienniki

Opinie o Lavistina

Dodaj opinię o Lavistina

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 41 840 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 36 781 produktów w 204 kategoriach