45 752 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
37 003 produktów w 209 kategoriach

Inventum wymaga recepty?

Wypełnij prosty Formularz,,
Odbierz SMS w 5 minut,
Pokaż Kod w Aptece.

Zamów e-Receptę
Receptomat

Inventum

InventumInventum
(10 opinii)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: bez recepty
Producent: AFLOFARM
Postać: tabletki
Ulotka:

Inventum wymaga recepty?

Wypełnij prosty Formularz,,
Odbierz SMS w 5 minut,
Pokaż Kod w Aptece.

Zamów e-Receptę
Receptomat

Opis i skład produktu Inventum

Inventum, 2 tabletki

Inventum to lek w formie tabletek do rozgryzania i żucia dla mężczyzn z zaburzeniami erekcji

Skład Inventum:

Substancja czynna: syldenafil. Każda tabletka zawiera 25 mg. syldenafilu. Pozostałe składniki: polakrylin potasu, woda oczyszczona, magnezu stearynian, krzemionka koloidalna bezwodna, aspartam, kroskarmeloza sodowa, aromat mięty pieprzowej, laktoza jednowodna, powidon K-30.

Właściwości:

Inventum należy do grupy inhibitorów fosfodiesterazy typu 5 i jest lekiem bazującym na właściwościach syldenafilu, który wykazuje działanie powodujące rozszerzenie naczyń krwionośnych i zwiększony napływ krwi do ciał jamistych penisa. Dzięki temu po zażyciu tabletki Inventum można osiągnąć satysfakcjonujący wzwód, który utrzyma się, pozwalając na odbycie stosunku.

Przeznaczenie:

Lek do stosowania w leczeniu zaburzeń wzwodu u mężczyzn, tj. impotencji.

Przeciwwskazania:

Nadwrażliwość na substancje składowe preparatu, równoczesne przyjmowanie azotanów lub leków uwalniających tlenek azotu, zaburzenia pracy serca albo wątroby o ostrym nasileniu, niedawno przebył udar albo zawał serca oraz hipotonia, stwierdzona utrata wzroku powstała w efekcie niezwiązanej z zapaleniem tętnic przedniej niedokrwiennej neuropatii nerwu wzrokowego, dziedziczne zmiany degeneracyjne siatkówki, np. zwyrodnienie barwnikowe siatkówki (retinitis pigmentosa).

Działania niepożądane:

Bardzo częstym działaniem niepożądanym (występującym częściej niż u 1 na 10 pacjentów) jest ból głowy.

Częste działania niepożądane (występujące u 1 na 10 do 100 pacjentów) to: nagłe zaczerwienienie twarzy, niestrawność, zaburzenia widzenia (widzenie z kolorową poświatą, nadwrażliwość na światło, niewyraźne widzenie lub zmniejszenie ostrości widzenia), uczucie zatkania nosa, zawroty głowy.

Niezbyt częste działania niepożądane (występujące u 1 na 100 do 1000 pacjentów) to: wymioty, nudności, suchość w jamie ustnej, wysypka skórna, krwawienie do tylnej części oka, podrażnienie oka, przekrwienie oczu, ból oczu, podwójne widzenie, zmiana odczuwania w oku , nieregularne lub szybkie bicie serca, bóle mięśni, senność, osłabione czucie dotyku, zawroty głowy, dzwonienie w uszach, ból w klatce piersiowej oraz uczucie zmęczenia.

Rzadkie działania niepożądane (występujące u 1 na 1000 do 10 000 pacjentów) to: nadciśnienie tętnicze, niedociśnienie, omdlenia, udar, krwawienie z nosa oraz nagłe osłabienie lub utrata słuchu.

Działanie niepożądane o nieustalonej częstości: drgawki lub napady padaczkowe i ciężkie reakcje skórne charakteryzujące się wysypką, pęcherzykami, złuszczaniem się skóry i bólem, wymagające natychmiastowej pomocy lekarza.

Działaniami niepożądanymi zgłaszanymi po wprowadzeniu leku na rynek były: kołatanie serca, ból w klatce piersiowej, nagła śmierć, atak serca, lub przejściowe zmniejszenie przepływu krwi przez niektóre części mózgu. U większości, ale nie u wszystkich pacjentów występowały zaburzenia czynności serca przed przyjęciem leku Inventum. Nie jest możliwe określenie czy te działania niepożądane miały związek ze stosowaniem leku Inventum.

Dawkowanie:

Indywidualną dla pacjenta dawkę ustala lekarz. Zazyczaj dawka początkowa wynosi 50 mg. Lek należy przyjąć przynajmniej na 1 godzinę przez planowaną aktywnością seksualną.

Inventum opinie
Inventum ulotka
Inventum skład
Inventum dawkowanie
Inventum przeciwwskazania
Inventum cena
Inventum zamienniki
Inventum zamiennik
Inventum odpowiednik
Inventum tańszy zamiennik
Inventum czy działa
zaburzenia erekcji problemy z potencją impotencja brak wzwodu męska sprawność seksualna sztywność penisa

Inventum wymaga recepty?

Wypełnij prosty Formularz,,
Odbierz SMS w 5 minut,
Pokaż Kod w Aptece.

Zamów e-Receptę
Receptomat
Rozwiń cały opis i skład produktu »

Opinie o Inventum

Dodano: 27 Październik 2020
Autor: zibi60
Ocena:
Działa i to dobrze działa . Mam 60 lat i po raz pierwszy problem pojawił sie u mnie 3 miesiące wstecz , znalazłem ten lek w necie i mnie mile zaskoczył bo zadziałał super . Nie mam jeszcze doświadczenia o długości jego działania ale gdzieś po 30 min. już działa i sam się dziwię że aż tak dobrze . Co będzie dalej to nie wiem czy będę musiał sie juz stale wspomagać lekiem a może mam chwilowy problem ale w razie czego mam na co liczyć i chwała za to wynalazcy .
Odpowiedź
Dodano: 12 Lipiec 2019
Autor: Piotr
Ocena:
Od razu zaznaczam że jestem tu żeby podzielić się swoim doświadczeniem i nikt mi za to nie płaci ani nie sponsoruje mojej opinii. Lek faktycznie działa na mnie lepiej niż dobrze , jedyny minus to czas oczekiwania na działanie około 30 min u mnie. Po rozgryzieniu pozostaje też gorzki posmak. U mnie działa dość długo bo nawet po nocy jeszcze nad ranem( może to kwestia placebo, ajak tak to niech tak zostanie;) dobra cena, chociaż chetnie znalazłbym coś w jeszcze lepszej cenie. Dodam u mnie kłopotem jest utrzymanie wzwodu a czasem sama erekcja. Mam nadzieje ze moja opinia komuś się przyda. Sprawdzałem tez inne droższe środki jak max on itp działanie dokładnie takie samo za niższą cenę, zresztą ten zamiennik polecił mi pan farmaceuta
Odpowiedź
Dodano: 11 Czerwiec 2017
Autor: pankierownik
Ocena:
lek działa tylko że po nim mam wysypke skórną wyłażą jakies syfy też ktos tak ma?
Odpowiedź
Dodano: 29 Marzec 2017
Autor: Paweł
Ocena:
Jest super. Można być spokojnym, działa kiedy trzeba. No i ta cena.
Odpowiedź
Dodano: 28 Marzec 2017
Autor: kamil
Ocena:
Działa,efekty sa widoczne. Nie zawsze mogłem sprostać kobiecie,bo tej tabletce nie ma z tym żadnego problemu.
Odpowiedź
Dodano: 28 Marzec 2017
Autor: pankierownik
Ocena:
na mojej osobie działa! Po 12 h pracy nie zawsze człowiek jest w formie seksualnej po tej tabletce wszystko wraca do normy i do tego jest tania. Polecam,
Odpowiedź
Dodano: 16 Styczeń 2017
Autor: afrykaner
Ocena:
leki na potencję nie istnieją,to zwykłe oszustwo,mam 65 lat i problemy od ponad 40,sildenafil to zwykła mąka tak jak inne badziewia,idę do urologa bo znajoma lekarka wyśmiała te wynalazki.
Odpowiedź
Dodano: 22 Styczeń 2017
Autor: Olo
Działaja, i to dobrze! Ale do dziadków? Różaniec lepszy..
Odpowiedź
Dodano: 26 Styczeń 2017
Autor: loco
i tu się kolego mylisz syldenafil mi pomaga
Odpowiedź
Dodano: 28 Sierpień 2017
Autor: gerwazy
ty masz make ale w glowie,jesli po tym nie ma efektu u ciebie to i urolog nie pomoze
Odpowiedź

Dodaj opinię o Inventum

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 45 752 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 37 003 produktów w 209 kategoriach