45 795 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
37 010 produktów w 209 kategoriach

Hydroxyzinum

HydroxyzinumHydroxyzinum
(0 opinii)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: Lek na receptę
Postać: roztwór do wstrzykiwań
Cena: 12.39 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Dostępne dawki: VP, tabletki powlekane, 10 mg, 30 szt, Biogened, 1,6 mg/g, syrop, 250 g, Aflofarm, (2 mg/ml), syrop, 200 ml, Espefa, 25mg, tabletki powlekane, 30 szt, Espefa, (10mg/5ml), syrop, 250g, Espefa, 10 mg, tabletki powlekane, 30 szt, Hasco, 10 mg/5 ml, syrop, 200 ml, iniekcje, 100 mg / 2 ml, 5 ampułek
Działanie: przeciwświądowe
Ulotka:

Opis i skład produktu Hydroxyzinum

 

Lek na receptę stosowany w leczeniu stanów pobudzenia, u chorych z zaburzeniami psychicznymi, stany niepokoju w ostrym i przewlekłym alkoholizmie, przygotowanie do narkozy.

Dawkowanie:

Domięśniowo, głęboko w pośladek. Dawkę i częstotliwość stosowania określa lekarz. Nie stosuje się u małych dzieci.

Możliwe skutki uboczne:

Senność, ospałość, ataksja, zmęczenie, wysychanie błony śluzowej jamy ustnej, drżenie rąk, zawroty głowy, tachykardia, alergiczne odczyny skórne. Bardzo rzadko: zaburzenia układu krwiotwórczego (szczególnie po długim zażywaniu). W czasie stosowania leku nie należy prowadzić pojazdów i obsługiwać maszyn będących w ruchu.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz nadwrażliwość na lek, chorujesz na porfirię, padaczkę, masz jaskrę, przerost gruczołu krokowego. Gdy przyjmujesz leki uspokajające, nasenne. Jeśli jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także gdy karmisz piersią. Ciąża i okres karmienia piersią są przeciwwskazaniami do stosowania leku.

Hydroxyzinum odpowiednik
Hydroxyzinum tańszy zamiennik
Hydroxyzinum czy działa
Hydroxyzinum opinia
Hydroxyzinum opinie
Hydroxyzinum ulotka
Hydroxyzinum skład
Hydroxyzinum dawkowanie
Hydroxyzinum przeciwwskazania
Hydroxyzinum cena
Hydroxyzinum zamienniki
Hydroxyzinum zamiennik
niepokój zaburzenia psychiczne stany pobudzenia narkoza alkoholizm ostry alkoholizm przewlekły stany niepokoju przygotowanie do narkozy
Rozwiń cały opis i skład produktu » Najlepsze odżywki proteinowe - sprawdź najnowszy ranking produktów >>

Opinie o Hydroxyzinum

Dodaj opinię o Hydroxyzinum

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 45 795 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 37 010 produktów w 209 kategoriach