45 795 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
37 010 produktów w 209 kategoriach

Gliatilin

GliatilinGliatilin
(0 opinii)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: Lek na receptę
Postać: kapsułki
Cena: 67.00 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Dostępne dawki: kapsułki, 400 mg, 14 szt
Działanie: usprawnia pamięć i koncentrację
Ulotka:

Opis i skład produktu Gliatilin

 

Lek na receptę stosowany w leczeniu objawowym i uzupełniającym w zaburzeniach pamięci i funkcji poznawczych u pacjentów z różnymi typami otępienia mózgu.

Dawkowanie:

Doustnie. Dawkę i częstotliwość stosowania leku określa lekarz.   Aby leczenie było skuteczne i jak najbardziej bezpieczne należy przestrzegać zaleceń lekarza prowadzącego.   Zapoznaj się z właściwościami leku opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem.   Przed zastosowaniem leku należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować leku po terminie ważności. Przechowuj lek w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.   Lek ten został przepisany przez lekarza prowadzącego celem leczenia konkretnego schorzenia. Nie należy go odstępować innym osobom ani używać w innych okolicznościach bez konsultacji z lekarzem.

Możliwe skutki uboczne:

Czasem przyjmowaniu leku towarzyszą nudności (wówczas należy zmniejszyć dawkę), pobudzenie, bezsenność.  

Poinformuj lekarza:

Gdy masz nadwrażliwość na składniki preparatu, zespoły psychotyczne ze znacznym pobudzeniem psychoruchowym.   Gdy przyjmujesz inne leki. Poinformuj lekarza o wszystkich ostatnio przyjmowanych lekach, nawet tych dostępnych bez recepty.   Gdy jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży lub karmisz piersią. Nie stosować w ciąży.

Gliatilin opinia
Gliatilin opinie
Gliatilin ulotka
Gliatilin skład
Gliatilin dawkowanie
Gliatilin przeciwwskazania
Gliatilin cena
Gliatilin zamienniki
Gliatilin zamiennik
Gliatilin odpowiednik
Gliatilin tańszy zamiennik
Gliatilin czy działa
pamięć koncentracja mózg układ nerwowy nerwy zaburzenia pamięci funkcje poznawcze otępienie mózgu
Rozwiń cały opis i skład produktu » Najlepsze kosmetyki dla noworodków i niemowląt - sprawdź najnowszy ranking produktów >>

Zobacz zamienniki

Opinie o Gliatilin

Dodaj opinię o Gliatilin

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 45 795 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 37 010 produktów w 209 kategoriach