45 795 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
37 010 produktów w 209 kategoriach

Forever B12 Plus

Forever B12 PlusForever B12 Plus
(1 opinia)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: Suplement diety
Postać: tabletki
Cena: 64.00 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Ulotka:

Opis i skład produktu Forever B12 Plus

Forever B12 Plus - witamina B12 i kwas foliowy

Forever B12 Plus -wspiera pracę układu krążenia. Wysoki poziom homocysteiny może być wywołany brakiem pewnych witamin w organizmie. Istnieje również grupa osób z genetycznie uwarunkowanym zaburzeniem metabolizmu homocysteiny. Osoby, u których stwierdzono tą dosyć powszechną nieprawidłowość, powinny stosować dietę bogatą w kwas foliowy oraz witaminy B6 i B12. Jej niewielka ilość jest niezbędna do prawidłowego funkcjonowania organizmu, jednak zbyt wysoki poziom homocysteiny uszkadza naczynia krwionośne, czyli śródbłonek naczyniowy co sprawia że nawet niewielka ilość cholesterolu łatwiej osadza się na ścianach naczyń doprowadzając o stanów miażdżycowych i zakrzepów.

Zapobiega zmianom miażdżycowym i zakrzepom. Forever stworzył doskonałą kombinację witaminy B12 z kwasem foliowym – to dwie podstawowe substancje odżywcze, których niedobór może spowodować zaburzenia pracy całego organizmu. Na niedobór witaminy B12 narażeni są szczególnie wegetarianie oraz osoby preferujące żywność typu fast-food czy wysoko-przetworzoną .

Niedobór kwasu foliowego wynika ze zbyt małej ilości warzyw w diecie i powoduje rozmaite dolegliwości, od skłonności do depresji, aż do poważnych schorzeń układu nerwowego. Zarówno witamina B12, jak i kwas foliowy są niezbędne do prawidłowych procesów tworzenia czerwonych ciałek krwi oraz syntezy DNA w komórkach. Są one również konieczne do utrzymania prawidłowego poziomu tzw. homocysteiny w organizmie, co jest niezwykle ważne w zapobieganiu miażdżycy. Obydwie witaminy występują w postaci, która zapewnia ich powolne wchłanianie przez organizm, a więc efektywność wykorzystania każdej tabletki jest bardzo duża. Najlepiej jest połączyć codzienne zażywanie Forever B12 Plus™ ze stosowaniem innych produktów odżywczych Forever Living Products, zwłaszcza napojów aloesowych.

Forever B12 Plus:

- Uzupełnia niedobory witaminy B12 i kwasu foliowego

- Pomaga redukować wysoki poziom homocysteiny

- Zapobiega niedokrwistości

- Wzmacnia system nerwowy

Dawkowanie:

Zaleca się przymować 1 tabletkę dziennie, najlepiej po jedzeniu.

Forever B12 Plus tańszy zamiennik
Forever B12 Plus czy działa
Forever B12 Plus - witamina B12 i kwas foliowy opinia
Forever B12 Plus - witamina B12 i kwas foliowy opinie
Forever B12 Plus - witamina B12 i kwas foliowy ulotka
Forever B12 Plus - witamina B12 i kwas foliowy skład
Forever B12 Plus - witamina B12 i kwas foliowy dawkowanie
Forever B12 Plus - witamina B12 i kwas foliowy przeciwwskazania
Forever B12 Plus - witamina B12 i kwas foliowy cena
Forever B12 Plus zamienniki
Forever B12 Plus zamiennik
Forever B12 Plus odpowiednik
układ krążenia zapobieganie zakrzepom zapobieganie miażdżycy uzupełnianie niedoborów witaminy B12 uzupełnianie niedoborówkwasu foliowego redukcja wysokiego poziomu homocysteiny Zapobiega niedokrwistości Wzmacnia system nerwowy wspiera pracę układu krążenia
Rozwiń cały opis i skład produktu » Najlepszy kolagen w tabletkach - sprawdź najnowszy ranking produktów >>

Opinie o Forever B12 Plus

Dodano: 17 Wrzesień 2015
Autor: Kasia
Ocena:
Zamówiłam sobie przez internet, bo słyszałam opinie, że dobrze zapobiega anemii, a jak ostatnio byłam oddać krew, to mi wyszło, że mam małą niedokrwistość.
Odpowiedź

Dodaj opinię o Forever B12 Plus

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 45 795 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 37 010 produktów w 209 kategoriach