44 621 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
36 920 produktów w 209 kategoriach

Foresto

Foresto, 1 sztForesto, 1 szt
(1 opinia)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: kosmetyk
Producent: BAYER OTC
Postać: -
Cena: 109.30 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Ulotka:

Opis i skład produktu Foresto

Foresto, 1 szt.

To obroża przeciw pchłom i kleszczom dla psów powyżej 8 kg. masy ciaław kolorze szarym.

Skład:

Imidaklopryd, flumetryna. Substancje pomocnicze: tytanu dwutlenek (E 171), żelaza tlenek czarny (E 172), di-n-butylu adypinian, glikolu propylenowego dikaprylokapronian, olej sojowy epoksydowany, kwas stearynowy, polichlorek winylu.

1 obroża zawiera imidaklopryd w dawce 4,5 g oraz flumetrynę w dawce 2,03 g jako substancje czynne.

Właściwości:

Foresto to obroża o długości 70 cm, która służy do ochrony psów powyżej 8 kg. wagi przed inwazją pcheł i kleszczy. Jest wodoodporna i bezwonna, a dodatkowo posiada odblaskowe elementy, zwiększając bezpieczeństwo zwierzęcia. Zapewnia natychmiastowe efekty od razu po jej założeniu w odniesieniu do pcheł i ochronę przed złapaniem kleszcza po upływie 2 dni od zastosowania. Działanie utrzymuje się przez 7-8 miesięcy. Można również wykorzystywać obrożę pomocniczo w zwalczaniu alergicznego pchlego zapalenia skóry (APZS).

Przeznaczenie:

Obroża odpowiednia dla średnich i dużych ras psów o wadze powyżej 8 kg.

Przeciwskazania:

Nie stosować u szczeniąt w wieku poniżej 7 tygodni oraz w przypadku potwierdzonej nadwrażliwości na substancje czynne lub na dowolną substancję pomocniczą.

Sposób użycia:

Zwierzę powinno nosić obrożę nieprzerwanie w czasie 8-miesięcznego okresu ochrony. Należy ją zdjąć po upływie okresu leczenia.

Uwagi:

  • Nie można wykluczyć ryzyka wczepienia się pojedynczych kleszczy po zastosowaniu leczenia. Dlatego też trzeba mieć na uwadze, że istnieje ryzyko wystąpienia chorób zakaźnych przenoszonych przez kleszcze, w przypadku wystąpienia niekorzystnych warunków.
Foresto
Foresto opinie
Foresto ulotka
Foresto skład
Foresto dawkowanie
Foresto przeciwwskazania
Foresto cena
Foresto zamienniki
Foresto zamiennik
Foresto odpowiednik
Foresto tańszy zamiennik
Foresto czy działa
psia obroża na kleszcze przeciw pchłom jak chronić psa przed kleszczem ochrona psa przed kleszczem pies ma pchły obroża dla psa na pchły
Rozwiń cały opis i skład produktu »

Opinie o Foresto

Dodano: 10 Maj 2020
Autor: Maria CH.
Ocena:
Witam,, czy mój pies może spać z nami mając obrożę Foresto ?
Odpowiedź

Dodaj opinię o Foresto

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 44 621 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 36 920 produktów w 209 kategoriach