41 864 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
36 781 produktów w 204 kategoriach

Podobne produkty

Falsigra

FalsigraFalsigra
(2 Opinie)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: Lek na receptę
Postać: tabletki
Cena: 13.50 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Dostępne dawki: Falsigra, 100 mg, tabletki powlekane, 4 szt
Działanie: ułatwia osiągnięcie erekcji
Ulotka:

Opis i skład produktu Falsigra

Lek na receptę stosowany w leczeniu zaburzeń erekcji, definiowanych jako niemożność uzyskania lub utrzymania wzwodu prącia wystarczającego do odbycia stosunku płciowego.  Uwaga! W celu skutecznego działania produktu leczniczego niezbędna jest stymulacja seksualna.

Dawkowanie

Doustnie. Dawkę i częstotliwość stosowania preparatu ustala lekarz. Lek zwykle przyjmuje się na około godzinę przed planowaną aktywnością seksualną. Nie zaleca się stosowania preparatu Falsigra częściej niż raz na dobę. Przyjmowanie leku podczas posiłku może opóźniać początek działania leku w porównaniu do przyjęcia leku na czczo.   Uwaga! Ponieważ z aktywnością seksualną wiąże się ryzyko wystąpienia zaburzeń czynności układu krążenia, przed rozpoczęciem jakiegokolwiek leczenia zaburzeń erekcji zalecana jest ocena stanu układu sercowo-naczyniowego.   Aby leczenie było skuteczne i jak najbardziej bezpieczne należy przestrzegać zaleceń lekarza prowadzącego.   Zapoznaj się z właściwościami leku opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem.   Przed zastosowaniem leku należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować leku po terminie ważności.Przechowuj lek w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.   Lek ten został przepisany przez lekarza prowadzącego celem leczenia konkretnego schorzenia. Nie należy go odstępować innym osobom ani używać w innych okolicznościach bez konsultacji z lekarzem.

Możliwe skutki uboczne

Bardzo często: bóle głowy. Często: zawroty głowy, zaburzenia widzenia, zaburzenia widzenia barwnego, uderzenia gorąca, uczucie zatkanego nosa, niestrawność. Niezbyt często: senność, niedoczulica, zaburzenia dotyczące spojówek, zaburzenia oka, zaburzenia łzawienia, inne zaburzenia oka, zawroty głowy pochodzenia błędnikowego, szum w uszach, kołatanie serca, wymioty, nudności, suchość w jamie ustnej, wysypka skórna, ból mięśni, ból w klatce piersiowej, zmęczenie. Rzadko: reakcje nadwrażliwości, omdlenie, nadciśnienie tętnicze, niedociśnienie, krwawienie z nosa. Uwaga! W przypadku wystąpienia nagłych zaburzeń widzenia należy przerwać przyjmowanie preparatu Falsigra i niezwłocznie skonsultować się z lekarzem.   Występowanie po zastosowaniu leku takich działań niepożądanych jak np.: zawroty głowy, zaburzenia widzenia stwarza niebezpieczeństwo związane z prowadzeniem pojazdów oraz obsługą maszyn. Nie należy prowadzić samochodu bądź obsługiwać urządzeń mechanicznych do czasu aż zostanie ustalona indywidualna reakcja na lek Falsigra.

Poinformuj lekarza

Gdy masz nadwrażliwość na substancję czynną lub jakąkolwiek substancję pomocniczą preparatu, ciężkie schorzenia układu sercowo naczyniowego, ciężką niewydolność wątroby, niedociśnienie, niedawno przebyt udar lub zwał serca, dziedziczne zmiany degeneracyjne siatkówki.   Gdy przyjmujesz leki należące do grupy nitratów, leki uwalniające tlenek azotu, erytromycynę, ketokonazol, itrakonazol, cymetydynę. Ponadto należy poinfromować lekarza o wszystkich ostatnio przyjmowanych lekach, nawet tych dostępnych bez recepty.

Falsigra ulotka
Falsigra skład
Falsigra dawkowanie
Falsigra przeciwwskazania
Falsigra cena
Falsigra zamienniki
Falsigra zamiennik
Falsigra odpowiednik
Falsigra tańszy zamiennik
Falsigra czy działa
Falsigra opinia
Falsigra opinie
niemoc seksualna erekcja zaburzenia erekcji leczenie zaburzeń erekcji zaburzenia wzwodu nie staje mi leczenie zaburzeń wzwodu problemy łóżkowe
Rozwiń cały opis i skład produktu »

Zobacz zamienniki

Opinie o Falsigra

Dodano: 12 Grudzień 2016
Autor: Mateusz
Ocena:
Falsigre przepisał mi lekarz, który szybko stwierdził, że jestem młodym człowiekiem i nie powonieniem rezygnować z życia intymnego, po mimo swoich schorzeń. Taka niebieska tabletka, a tyle radości... zdecydowanie polecam spełnia moje oczekiwania.
Odpowiedź
Dodano: 11 Sierpień 2015
Autor: Tomek
Ocena:
Tabletki zalecił mi lekarz. W sumie jedne z tańszych, jakie do tej pory wypróbowałem. Na razie mnie nie zawiodły, a długo męczyłem się z erekcją, która szybko mijała. Działanie ok.
Odpowiedź

Dodaj opinię o Falsigra

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 41 864 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 36 781 produktów w 204 kategoriach