43 181 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
36 834 produktów w 206 kategoriach

EpiPen Senior

EpiPen SeniorEpiPen Senior
(1 opinia)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: Lek na receptę
Postać: iniekcje
Cena: 274.92 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Dostępne dawki: 0,3 mg, roztwór do wstrzykiwań, 1 wstrzykiwacz
Działanie: podwyższa ciśnienie krwi
Ulotka:

Opis i skład produktu EpiPen Senior

Lek na receptę służący jako natychmiastowa pomoc w razie pojawienia się wstrząsu anafilaktycznego lub szybkich napadów alergicznych, spowodowanych przez  użądlenia lub ukąszenia przez owady, jedzenie lub leki.

Dawkowanie:

Domięśniowo. Dawkę i częstotliwość stosowania preparatu ustala lekarz. U małych dzieci preparat należy podawać w sytuacji zagrożenia życia; jeśli konieczne jest podanie mniejszych dawek leku, należy rozważyć zastosowanie innych preparatów epinefryny do wstrzykiwań. Jeżeli objawy alergii nie ustępują, drugą dawkę leku można podać po 15 minut od pierwszego podania. W celu przyspieszenia działanie leku zaleca się rozmasowanie miejsca wstrzyknięcia.

Możliwe skutki uboczne:

Mogą wystąpić: przyśpieszenie akcji serca, podwyższenie ciśnienia krwi, potliwość, nudności, wymioty, ból i zawroty głowy, osłabienie, drżenie, niepokój, zaburzenia rytmu serca. W przypadku nieumyślnego wstrzyknięcia leku w ręce lub stopy, może dojść do obwodowego niedokrwienia.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz nadwrażliwość na składniki preparatu, cierpisz na choroby serca, cukrzycę, nadczynność tarczycy, nadciśnienie tętenicze. Gdy przyjmujesz glikozydy naparstnicy, leki moczopędne, chinidinę, leki przeciwdepresyjne, przeciwcukrzycowe, insulinę. Jeśli jesteś lub przypuszczasz, że jestes w ciąży albo karmisz piersią.

EpiPen Senior opinia
EpiPen Senior opinie
EpiPen Senior cena
EpiPen Senior skład
EpiPen Senior ulotka
EpiPen Senior dawkowanie
EpiPen Senior przeciwwskazania
EpiPen Senior zamienniki
EpiPen Senior zamiennik
EpiPen Senior odpowiednik
EpiPen Senior tańszy zamiennik
EpiPen Senior czy działa
alergia ukąszenia wstrząs anafilaktyczny uczulenie wstrząs zatrzymanie akcji serca wstrząs alergiczny użądlenia
Rozwiń cały opis i skład produktu »

Zobacz zamienniki

Opinie o EpiPen Senior

Dodano: 25 Luty 2018
Autor: Hania
Ocena:
Pisze tą opinię jako przestrogę dla osób ufającym Epi Pen Jr we wstrzykiwaczu . Jest to gotowy zastrzyk z adrenaliny do wstrzyknięcia w razie wstrząsu anafilaktycznego. Produkt ten jest WADLIWY i totalnie ale to totalnie straciłam do niego zaufanie. Zastrzyk sam wystrzelił w plastikowym opakowaniu w mojej torebce. Dla mnie jest to skandal, że coś co kosztuje ponad 200 zł albo 300 zł i ma ratować życie, MA WADY Oczywiście producent nie chce przyjąć mojej reklamacji ponieważ nie posiadam paragonu. SKANDAL TEN produkt powinien być wycofany z użytku !!
Odpowiedź

Dodaj opinię o EpiPen Senior

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 43 181 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 36 834 produktów w 206 kategoriach