41 840 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
36 781 produktów w 204 kategoriach
Jesteś tutaj:
> >

EpiPen Jr

EpiPen JrEpiPen Jr
(0 opinii)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: Lek na receptę
Postać: iniekcje
Cena: 272.98 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Dostępne dawki: 0.15 mg/dawkę, roztwór do wstrzykiwań, 1 wstrzykiwacz
Działanie: podwyższa ciśnienie krwi
Ulotka:

Opis i skład produktu EpiPen Jr

Lek na receptę używany jako natychmiastowa pomoc podczas pojawienia się wstrząsu anafilaktycznego lub szybkich i nieoczekiwanych  reakcjach alergicznych, spowodowanych użądleniami lub ukąszeniami owadów, jedzeniem lub lekami.

Dawkowanie:

Domięśniowo. Dawkę i częstotliwość stosowania preparatu ustala lekarz. U małych dzieci preparat należy podawać w sytuacji zagrożenia życia; jeśli konieczne jest podanie mniejszych dawek leku, należy rozważyć zastosowanie innych preparatów epinefryny do wstrzykiwań. Jeżeli objawy alergii nie ustępują, drugą dawkę leku można podać po 15 minut od pierwszego podania. W celu przyspieszenia działanie leku zaleca się rozmasowanie miejsca wstrzyknięcia.

Możliwe skutki uboczne:

Mogą wystąpić: przyśpieszenie akcji serca, podwyższenie ciśnienia krwi, potliwość, nudności, wymioty, ból i zawroty głowy, osłabienie, drżenie, niepokój, zaburzenia rytmu serca. W przypadku nieumyślnego wstrzyknięcia leku w ręce lub stopy, może dojść do obwodowego niedokrwienia.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz nadwrażliwość na składniki preparatu, cierpisz na choroby serca, cukrzycę, nadczynność tarczycy, nadciśnienie tętenicze. Gdy przyjmujesz glikozydy naparstnicy, leki moczopędne, chinidinę, leki przeciwdepresyjne, przeciwcukrzycowe, insulinę. Jeśli jesteś lub przypuszczasz, że jestes w ciąży albo karmisz piersią.

EpiPen Jr odpowiednik
EpiPen Jr tańszy zamiennik
EpiPen Jr czy działa
EpiPen Jr opinia
EpiPen Jr opinie
EpiPen Jr skład
EpiPen Jr cena
EpiPen Jr ulotka
EpiPen Jr dawkowanie
EpiPen Jr przeciwwskazania
EpiPen Jr zamienniki
EpiPen Jr zamiennik
alergia ukąszenia reakcja alergiczna wstrząs anafilaktyczny wstrząs zatrzymanie akcji serca wstrząs alergiczny użądlenia
Rozwiń cały opis i skład produktu »

Opinie o EpiPen Jr

Dodaj opinię o EpiPen Jr

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 41 840 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 36 781 produktów w 204 kategoriach