40 770 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
36 699 produktów w 204 kategoriach

Ektopar spray

Ektopar spray, 250 mlEktopar spray, 250 ml
(0 opinii)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: kosmetyk
Producent: VETAGRO
Postać: roztwór
Cena: 83.37 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Ulotka:

Opis i skład produktu Ektopar spray

Ektopar spray, 250 ml.

To preparat bójczy na pchły, muchy, osy, wszy, kleszcze, świerzbowce itp. 

Skład:

Permetryna (cis:trans 40:60) 25,0 g, Podłoże do 100,0 ml.

Właściwości:

Ektopar spray jest produktem do przygotowania roztworu bójczego, który pomaga zwalczać różnego rodzaju owady i insekty jak: 

  • pchły, muchy, osy, wszy, kleszcze, świerzbowce, pajęczaki itp.

Przeznaczenie:

Do stosowania przeciw różnego rodzaju insektom w miejscach, gdzie znajdują się zwierzęta domowe i hodowlane, typu: stajnie, obory, klatki, kojce, ładownie, pojazdy transportujące, mieszkania, piwnice, strychy, garaże, magazyny.

Przeciwwskazania i środki ostrożności:

Nie stosować bezpośrednio na zwierzęta, w miejscach przechowywania żywności, w miejscach dostępnych dla szczeniąt poniżej 2 tygodnia życia, w miejscach dostępnych dla kotów. Stosując preparat używać odzieży ochronnej, rękawic gumowych i maseczki. Unikać bezpośredniego kontaktu preparatu ze skórą i błonami śluzowymi – a w razie kontaktu obficie spłukać wodą. Po zakończeniu pracy – dokładnie umyć ręce. W razie połknięcia preparatu – natychmiast skontaktować się z lekarzem. Działa szkodliwie przez drogi oddechowe i po połknięciu. Może powodować uczulenie w kontakcie ze skórą. Nie przechowywać razem z artykułami spożywczymi i paszami dla zwierząt. Nie jeść, nie pić, nie palić, nie zażywać lekarstw. Unikać bezpośrednich kontaktów z mieszaniną. Unikać wdychania par i aerozoli. Przestrzegać zasad higieny osobistej. Stosować odzież i sprzęt ochrony osobistej. Stosować wentylację na stanowiskach pracy. Zapewnić łatwy dostęp do bieżącej wody. Działa bardzo toksycznie na organizmy wodne, może powodować długo utrzymujące się niekorzystne zmiany w środowisku wodnym. Możliwe ryzyko szkodliwego działania na dziecko w łonie matki. Działa szkodliwie przez drogi oddechowe i po połknięciu. Może powodować uczulenie w kontakcie ze skórą. Chronić przed dziećmi. Nie przechowywać razem z żywnością, napojami i paszami dla zwierząt. Unikać zanieczyszczenia skóry. Nosić odpowiednią odzież ochronną, odpowiednie rękawice ochronne i okulary lub ochronę twarzy. W razie połknięcia niezwłocznie zasięgnąć porady lekarza - pokazując opakowanie lub etykietę. Produkt i opakowanie usuwać jako odpad niebezpieczny. Unikać zrzutów do środowiska.

Sposób użycia:

Zawartość opakowania przelać do większego naczynia dodać wody tak, by objętość przygotowanego roztworu wynosiła 0,5 litra. Dokładnie wymieszać. Wykorzystywać do robienia oprysków w miejscach występowania problemu. Przed użyciem wstrząsnąć. Litr roztworu starcza na opryskanie około 20 m2 powierzchni. Zaleca się wykonanie oprysku wieczorem. Roztwór należy rozpylić i pozostawić do wyschnięcia.

Uwagi:

  • Przygotowanego roztworu nie należy przechowywać. Trzeba go wykorzystać w całości.
Ektopar spray opinia
Ektopar spray opinie
Ektopar spray ulotka
Ektopar spray dawkowanie
Ektopar spray cena
odpędzanie insektów od zwierząt świerzb u psa zwalczanie insektów środki bójcze na pchły owadobójcze owady atakujące zwierzęta
Rozwiń cały opis i skład produktu »

Opinie o Ektopar spray

Dodaj opinię o Ektopar spray

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 40 770 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 36 699 produktów w 204 kategoriach