45 396 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
36 979 produktów w 209 kategoriach

Ektopar

Ektopar, 2 mlEktopar, 2 ml
(1 opinia)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: Lek
Producent: VETAGRO
Postać: krople
Cena: 12.69 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Ulotka:

Opis i skład produktu Ektopar

Ektopar, 2 ml.

To krople dla psów pomocne w zwalczaniu pcheł i kleszczy.

Skład:

Permetryna (cis:trans= 40:60) 74,4 g.

Właściwości:

Ektopar jest produktem na bazie permetryny, która wykazuje natychmiastowe działanie bójcze na ektopasożyty. Preparat skutecznie eliminuje insekty, a dodatkowo przez okres 28 dni chroni psy przed ponowną inwazją.

Przeznaczenie:

Do stosowania przeciw pchłom, kleszczom i na wszy u psów.

Przeciwwskazania i środki ostrożności:

Nie stosować u kotów. Nie stosować u szczeniąt poniżej 2 tygodnia życia. Nie należy stosować preparatu częściej niż co 7 dni. Podczas wykonywania zabiegu nie pić, nie jeść i nie palić. Nie dotykać zwierzęcia do momentu całkowitego wyschnięcia sierści. Po podaniu preparatu dokładnie umyć ręce. Działa szkodliwie po połknięciu. Działa bardzo toksycznie na organizmy wodne, może powodować długo utrzymujące się niekorzystne zmiany w środowisku wodnym. Może powodować uczulenie w kontakcie ze skórą. Działa szkodliwie przez drogi oddechowe i po połknięciu. Chronić przed dziećmi. Nie przechowywać razem z żywnością, napojami i paszami dla zwierząt. Unikać zanieczyszczenia skóry. Nosić odpowiednią odzież ochronną, odpowiednie rękawice ochronne i okulary lub ochronę twarzy. Produkt i opakowanie usuwać jako odpad niebezpieczny. Unikać zrzutów do środowiska. Wyłącznie dla zwierząt do użytku zewnętrznego.

Sposób użycia:

Krople stosować na skórę zwierzęcia, odgarniając najpierw sierść. Rekomendowane jest używanie wieczorem. Nie wcierać. Nie kąpać psa przez przynajmniej dobę po aplikacji. Zabieg można powtarzać po przynajmniej 7 dniowej przerwie. 

Uwagi:

  • Chonić przed bezpośrednim dostępem do produktu dzieci.
  • Preparat wyłącznie do użytku zewnętrznego u psów.
Ektopar odpowiednik
Ektopar tańszy zamiennik
Ektopar czy działa
Ektopar
Ektopar opinie
Ektopar ulotka
Ektopar skład
Ektopar dawkowanie
Ektopar przeciwwskazania
Ektopar cena
Ektopar zamienniki
Ektopar zamiennik
zwalczanie pcheł u psa przeciw pchłom dla psa pies z kleszczem eliminacja kleszcza u psa środki przeciw insektom dla psa bójcze na pchły
Rozwiń cały opis i skład produktu »

Opinie o Ektopar

Dodano: 02 Sierpień 2016
Autor: Magda
Ocena:
Jak mój pies miał pchły, to kupiłam te krople. Ich działanie nie okazało się zbyt skuteczne.
Odpowiedź

Dodaj opinię o Ektopar

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 45 396 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 36 979 produktów w 209 kategoriach