41 864 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
36 781 produktów w 204 kategoriach

Podobne produkty

Doxium 500

Doxium 500Doxium 500
(0 opinii)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: Lek na receptę
Postać: kapsułki
Cena: 39.83 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Dostępne dawki: kapsułki twarde, 500 mg, 30 szt
Działanie: zmniejsza przepuszczalność naczyń włosowatych
Ulotka:

Opis i skład produktu Doxium 500

 

Lek na receptę stosowany w objawach przewlekłej niewydolności żylnej ( ból, kurcze, parestezje, obrzęk, zmiany skórne na tle zastoju krwi), pomocniczo w powierzchownym zakrzepowym zapaleniu żył. Naczyniowe choroby oczu spowodowane długotrwałą cukrzycą (retinopatia cukrzycowa).

Dawkowanie:

Doustnie, podczas posiłków. Dawkowanie i częstotliwość przyjmowania preparatu ustala lekarz. Lek należy  przyjmować podczas głównych posiłków.   Aby leczenie było skuteczne i jak najbardziej bezpieczne należy przestrzegać zaleceń lekarza prowadzącego.   Zapoznaj się z właściwościami leku opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem.   Przed zastosowaniem leku należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować leku po terminie ważności. Przechowuj lek w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.   Lek ten został przepisany przez lekarza prowadzącego celem leczenia konkretnego schorzenia. Nie należy go odstępować innym osobom ani używać w innych okolicznościach bez konsultacji z lekarzem.

Możliwe skutki uboczne:

Rzadko: nudności, biegunka, odczyny skórne, gorączka, bóle stawów. Bardzo rzadko agranulocytoza.   Lek stosowany zgodnie z zaleceniami nie wpływa na sprawność psychomotoryczną, zdolność prowadzenia pojazdów oraz obsługę maszyn.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz nadwrażliwość na dobesylan wapnia lub jakikolwiek inny składnik preparatu, ciężkie zaburzenia czynności nerek.   Gdy przyjmujesz inne leki. Należy poinfromować lekarza o wszystkich ostatnio przyjmowanych lekach, nawet tych dostępnych bez recepty.   Jeśli jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także gdy karmisz piersią. W ciąży lek stosuje się w zdecydowanej konieczności. Nie stosuje się w okresie karmienia piersią.

Doxium 500 opinia
Doxium 500 opinie
Doxium 500 ulotka
Doxium 500 skład
Doxium 500 dawkowanie
Doxium 500 przeciwwskazania
Doxium 500 cena
Doxium 500 zamienniki
Doxium 500 zamiennik
Doxium 500 odpowiednik
Doxium 500 tańszy zamiennik
Doxium 500 czy działa
ból obrzęk niewydolność żylna choroby oczu o podłożu naczyniowym retinopatia cukrzycowa kurcze zakrzepowe zapalenie żył cukrzyca
Rozwiń cały opis i skład produktu »

Zobacz zamienniki

Opinie o Doxium 500

Dodaj opinię o Doxium 500

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 41 864 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 36 781 produktów w 204 kategoriach