45 795 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
37 010 produktów w 209 kategoriach

Bromocorn

BromocornBromocorn
(1 opinia)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: Lek na receptę
Postać: tabletki
Cena: 17.37 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Dostępne dawki: Bromocorn, tabletki, 2,5 mg, 30 szt
Substancja czynnaSubstancja aktywna: Bromocriptini mesilas
Działanie: reguluje czynność układu hormonalnego
Ulotka:

Opis i skład produktu Bromocorn

Lek na receptę przeznaczony dla zahamowania nadmiernego wydzielania mleka lub konieczności przerwania wydzielania pokarmu. Stosowany szczególnie w zespołach chorobowych, w których dochodzi do nadmiernego wydzielania hormonów przysadki mózgowej, zaburzeniach miesiączkowania, w niepłodności. Lek stosowany jest również u mężczyzn w niedorozwoju gruczołów płciowych oraz w niepłodności o hormonalnej przyczynie. Niekiedy lek bywa stosowany w chorobie Parkinsona.

Dawkowanie:

Doustne. Dawkę i częstotliwość przyjmowania leku ustala lekarz. Uwaga! Podczas leczenia nie należy spożywać alkoholu. Nie stosuje się u osób dzieci 15 roku życia. Aby leczenie było skuteczne i jak najbardziej bezpieczne należy przestrzegać zaleceń lekarza prowadzącego. Zapoznaj się z właściwościami leku opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem. Przed zastosowaniem leku należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować leku po terminie ważności. Przechowuj lek w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta. Lek ten został przepisany przez lekarza prowadzącego celem leczenia konkretnego schorzenia. Nie należy go odstępować

Możliwe skutki uboczne:

Przy wyższych dawkach obserwowano: omdlenia, przekrwienie błony śluzowej nosa, nudności i wymioty, senność, zaparcia, bóle głowy, splątanie, pobudzenie psychoruchowe, skórne zmiany alergiczne. Należy zachować ostrożność przy obsłudze maszyn. Wyjątkowo obserwowano ciężkie powikłania leczenia w postaci zawału serca, napadów drgawek, udaru mózgu i zaburzeń psychicznych. Szczególnie w pierwszych dniach leczenia, może wystąpić niedociśnienie tętnicze, prowadzące do osłabienia koncentracji (epizody nagłej senności lub snu w ciągu dnia), dlatego należy zachować szczególną ostrożność w czasie prowadzenia pojazdów mechanicznych i obsługiwania urządzeń mechanicznych w ruchu.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz nadwrażliwość na którykolwiek ze składników, alkaloidy sporyszu lub jakąkolwiek substancję pomocniczą preparatu, niekontrolowane nadciśnienie, chorobę wieńcową lub inne schorzenia układu sercowo-naczyniowego. Gdy przyjmujesz leki na nadciśnienie tętnicze, doustne środki antykoncepcyjne. Ponadto należy poinformować lekarza o wszystkich ostatnio przyjmowanych lekach, nawet tych dostępnych bez recepty. Jeśli  jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także gdy karmisz piersią. Lek może być stosowany w ciąży - pod ścisłym nadzorem lekarza. Preparat Bromocorn hamuje laktację, nie powinien być stosowany u kobiet karmiących piersią.

Bromocorn opinia
Bromocorn opinie
Bromocorn ulotka
Bromocorn skład
Bromocorn dawkowanie
Bromocorn przeciwwskazania
Bromocorn cena
Bromocorn zamienniki
Bromocorn zamiennik
Bromocorn odpowiednik
Bromocorn tańszy zamiennik
Bromocorn czy działa
Parkinson niepłodność zaburzenia miesiączkowania nadmierne wydzielanie mleka przerwanie laktacji niedorozwój gruczołów płciowych wydzielanie hormonów przysadki mózgowej nadmierna laktacja
Rozwiń cały opis i skład produktu » Najlepsze szampony na wypadanie włosów dla mężczyzn - sprawdź najnowszy ranking produktów >>

Zobacz zamienniki

Opinie o Bromocorn

Dodano: 24 Maj 2015
Autor: Krowa mleczna
Ocena:
Lekarz przepisał mi ten lek ze względu na bardzo dużą laktację. Dziecko nie nadążało z piciem mleka i się dławiło. Tabletki zadziałały tak jak miały. Nie zatrzymały mi produkcji mleka, ale ją uspokoiły i mogłam spokojnie karmić dziecko przez bardzo długi czas.
Odpowiedź

Dodaj opinię o Bromocorn

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 45 795 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 37 010 produktów w 209 kategoriach