41 840 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
36 781 produktów w 204 kategoriach

Distreptaza

DistreptazaDistreptaza
(0 opinii)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: Lek na receptę
Postać: czopki doodbytnicze
Cena: 41.89 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Dostępne dawki: czopki, 6 szt
Działanie: rozpuszcza tkanki martwicze
Ulotka:

Opis i skład produktu Distreptaza

Lek na receptę stosowany w przewlekłym zapaleniu przydatków, zmianach naciekowych, pooperacyjnych, zapaleniu błony śluzowej macicy, żylakach odbytu w ostrym i przewlekłym stanie zapalnym, ropniach okołoodbytniczych i przetoki z rozległym naciekiem zapalnym, ropiejące torbiele okołoogonowe.

Dawkowanie:

Doobytniczo. Dawkę i częstotliwość stosowania leku ustala lekarz. Czopek należy wprowadzić głęboko do odbytnicy.   Uwaga! Czopki należy przechowywać w lodówce. Chronić od światła.   Aby leczenie było skuteczne i jak najbardziej bezpieczne należy przestrzegać zaleceń lekarza prowadzącego.   Zapoznaj się z właściwościami leku opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem.   Przed zastosowaniem leku należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować leku po terminie ważności. Przechowuj lek w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.   Lek ten został przepisany przez lekarza prowadzącego celem leczenia konkretnego schorzenia. Nie należy go odstępować innym osobom ani używać w innych okolicznościach bez konsultacji z lekarzem.

Możliwe skutki uboczne:

Odczyny alergiczne, podwyższenie ciepłoty ciała, rzadziej leukocytoza, skąpomocz, skłonność do krwawień.   Lek stosowany zgodnie z zaleceniami nie wpływa na sprawność psychofizyczną i zdolność prowadzenia pojazdów oraz obsługę maszyn.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu, zaburzenia funkcji wątroby, gruźlicę lub posocznicę, świeżo założone szwy chirurgiczne.   Gdy przyjmujesz leki przeciwzakrzepowe. Stosowanie preparatu łącznie z lekami przeciwzakrzepowymi może doprowadzić do miejscowych krwawień.   Jeśli jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży lub karmisz piersią. Nie stosować w ciąży i okresie karmienia piersią.

Distreptaza zamienniki
Distreptaza zamiennik
Distreptaza odpowiednik
Distreptaza tańszy zamiennik
Distreptaza czy działa
Distreptaza opinia
Distreptaza opinie
Distreptaza ulotka
Distreptaza skład
Distreptaza dawkowanie
Distreptaza przeciwwskazania
Distreptaza cena
torbiele zmiany pooperacyjne żylaki odbytu zapalenia zapalenie błon śluzowych ropnie zapalenie przydatków przetoki
Rozwiń cały opis i skład produktu »

Opinie o Distreptaza

Dodaj opinię o Distreptaza

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 41 840 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 36 781 produktów w 204 kategoriach