45 795 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
37 010 produktów w 209 kategoriach

Depakine Chronosphere 750

Depakine Chronosphere 750Depakine Chronosphere 750
(1 opinia)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: Lek na receptę
Postać: granulat o przedłużonym uwalnianiu
Cena: 39.96 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Dostępne dawki: granulki o przedłużonym uwalnianiu, 30 saszetek
Substancja czynnaSubstancja aktywna: Acidum valproicum + Natrii valproas
Działanie: przeciwdrgawkowe
Ulotka:

Opis i skład produktu Depakine Chronosphere 750

 

Lek stosowany w leczeniu padaczki. Profilaktyka choroby afektywnej dwubiegunowej w przypadku nieskuteczności preparatów litu i karbamazepiny.

Dawkowanie:

Doustnie. Dawkę i częstotliwość przyjmowania leku ustala lekarz. Preparat należy przyjmować, wsypując do pokarmów papkowatych (jogurt, mus owocowy, twarożek itp.) lub napojów chłodnych lub przechowywanych w temperaturze pokojowej. Preparatu nie należy podawać z ciepłymi lub gorącymi pokarmami lub napojami (zupa, kawa, herbata itp.). Przygotowany do podania lek musi być zażyty natychmiast, nie należy go żuć.   Uwaga! W trakcie leczenia nie należy pić alkoholu.   Aby leczenie było skuteczne i jak najbardziej bezpieczne należy przestrzegać zaleceń lekarza prowadzącego.   Zapoznaj się z właściwościami leku opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem.   Przed zastosowaniem leku należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować leku po terminie ważności. Przechowuj lek w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.   Lek ten został przepisany przez lekarza prowadzącego celem leczenia konkretnego schorzenia. Nie należy go odstępować innym osobom ani używać w innych okolicznościach bez konsultacji z lekarzem.

Możliwe skutki uboczne:

Nudności, bóle żołądka, biegunka (na początku leczenia, przemijające zwykle po kilku dniach), wypadanie włosów, reakcje skórne (wysypka), brak miesiączki i nieregularne cykle miesiączkowe, zapalenie naczyń, reakcje alergiczne, zwiększenie masy ciała, osłabienie słuchu, zaburzenia czynności wątroby , zmiany obrazu krwi. W przypadku wystąpienia innych, niewymienionych działań niepożądanych należy poinformować lekarza.   Występowanie po zastosowaniu leku takich działań niepożądanych, jak np. senność stwarza niebezpieczeństwo związane z prowadzeniom pojazdów i obsługą maszyn.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz nadwrażliwość na walproinian sodu lub jakąkolwiek substancję pomocniczą preparatu, choroby wątroby, porfirię, niewydolność nerek.   Gdy przyjmujesz inne leki działające na ośrodkowy układ nerwowy, doustne leki przeciwzakrzepowe, cymetydynę, erytromycynę. Ponadto należy poinformować lekarza o wszystkich ostatnio przyjmowanych lekach, nawet tych dostępnych bez recepty.   Jeśli jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także gdy karmisz piersią. Ostrożnie stosować w ciąży i okresie karmienia piersią.

Depakine Chronosphere 750 opinia
Depakine Chronosphere 750 opinie
Depakine Chronosphere 750 ulotka
Depakine Chronosphere 750 skład
Depakine Chronosphere 750 dawkowanie
Depakine Chronosphere 750 przeciwwskazania
Depakine Chronosphere 750 cena
Depakine Chronosphere 750 zamienniki
Depakine Chronosphere 750 zamiennik
Depakine Chronosphere 750 odpowiednik
Depakine Chronosphere 750 tańszy zamiennik
Depakine Chronosphere 750 czy działa
profilaktyka depresji depresja padaczka lek na padaczkę leczenie padaczki choroby psychiczne choroba afektywna dwubiegunowa epilepsja leczenie litem karbamazepina
Rozwiń cały opis i skład produktu » Najlepsze suplementy z korzeniem maca - sprawdź najnowszy ranking produktów >>

Zobacz zamienniki

Opinie o Depakine Chronosphere 750

Dodano: 15 Czerwiec 2015
Autor: Robson
Ocena:
Ten lek pozwala mi normalnie żyć, z tą nieuleczalną chorobą, miewałem już różne myśli nawet samobójcze, kiedy poprzednie leki nie działały a ataki wykańczały mnie od środka, teraz mogę robić wiele rzeczy, które wcześniej były barierą, dziękuje, że jest ten cudowny lek
Odpowiedź

Dodaj opinię o Depakine Chronosphere 750

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 45 795 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 37 010 produktów w 209 kategoriach