44 621 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
36 920 produktów w 209 kategoriach

Debretin

DebretinDebretin
(1 opinia)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: Lek na receptę
Postać: tabletki powlekane
Cena: 33.30 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Dostępne dawki: 100 mg, tabletki powlekane, 30 szt, 100 mg, tabletki powlekane, 100 szt
Działanie: reguluje pracę jelit
Ulotka:

Opis i skład produktu Debretin

Lek stodowany w leczeniu zespołu jelita drażliwego. Zaburzenia czynnościowe przewodu pokarmowego - ból brzucha, stany skurczowe jelit, biegunki, zaparcia. Pooperacyjna niedrożności jelit spowodowana zaprzestaniem ruchu robaczkowego.

Dawkowanie:

Doustnie. Dawkę i częstotliwość przyjmowania leku ustala lekarz. Aby leczenie było skuteczne i jak najbardziej bezpieczne należy przestrzegać zaleceń lekarza prowadzącego. Zapoznaj się z właściwościami leku opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem. Przed zastosowaniem leku należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować leku po terminie ważności. Przechowuj lek w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta. Lek ten został przepisany przez lekarza prowadzącego celem leczenia konkretnego schorzenia. Nie należy go odstępować innym osobom ani używać w innych okolicznościach bez konsultacji z lekarzem.

Możliwe skutki uboczne:

Skórne reakcje alergiczne, zmęczenie, wymioty. W przypadku wystąpienia innych, niewymienionych działań niepożądanych należy poinformować lekarza. Lek stosowany zgodnie z zaleceniami nie wpływa na sprawność psychofizyczną i zdolność prowadzenia pojazdów oraz obsługę maszyn.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz nadwrażliwość na trimebutynę lub jakąkolwiek substancję pomocniczą preparatu. Gdy przyjmujesz inne leki działające na przewód pokarmowy, zotepinę. Ponadto należy poinformować lekarza o wszystkich ostatnio przyjmowanych lekach, nawet tych dostępnych bez recepty. Gdy jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także gdy karmisz piersią. Nie stosować w I trymestrze ciąży. W II, III trymestrze ciąży oraz w okresie karmienia piersią stosować jedynie w przypadku zdecydowanej konieczności.

Debretin czy jest skuteczny
Debretin zamienniki
Debretin zamiennik
Debretin odpowiednik
Debretin tańszy zamiennik
Debretin czy działa
Debretin opinia
Debretin opinie
Debretin ulotka
Debretin skład
Debretin dawkowanie
Debretin przeciwwskazania
Debretin cena
skurcze jelit niedrożność jelit jaki lek na ból brzucha trawienie biegunka jelito drażliwe zaparcia ból brzucha lek na zespół jelita drażliwego
Rozwiń cały opis i skład produktu »

Zobacz zamienniki

Opinie o Debretin

Dodano: 21 Październik 2015
Autor: Ona>>
Ocena:
Brałam debretin efekty tragiczne, po 2 tygodniach dostałam strasznych bólów brzucha. nie polecam tego leku :/
Odpowiedź

Dodaj opinię o Debretin

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 44 621 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 36 920 produktów w 209 kategoriach