41 861 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
36 781 produktów w 204 kategoriach

Cytotec

CytotecCytotec
(0 opinii)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: Lek na receptę
Postać: tabletki
Dostępne dawki: Cytotec, tabletki, 0,2 mg, 30 szt
Działanie: hamuje wydzielanie soku żołądkowego
Ulotka:

Opis i skład produktu Cytotec

Lek na receptę do jednoczesnego stosowania wraz z lekami z grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych w leczeniu i profilaktyce wrzodów żołądka i dwunastnicy oraz krwotocznych uszkodzeń i nadżerek wywołanych przez niesteroidowe leki przeciwzapalne.

Dawkowanie:

Doustnie. Dawkę i częstotliwość przyjmowania ustala lekarz. Tabletki przyjmować podczas posiłków. Preparat przeznaczony dla osób dorosłych. Nie ustalono bezpieczeństwa i skuteczności stosowania leku u pacjentów poniżej 18 roku życia. Aby leczenie było skuteczne i jak najbardziej bezpieczne należy przestrzegać zaleceń lekarza prowadzącego. Zapoznaj się z właściwościami leku opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem. Przed zastosowaniem leku należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować leku po terminie ważności. Przechowuj lek w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta. Lek ten został przepisany przez lekarza prowadzącego celem leczenia konkretnego schorzenia. Nie należy go odstępować innym osobom ani używać w innych okolicznościach bez konsultacji z lekarzem.

Możliwe skutki uboczne:

Biegunka, bóle brzucha, nudności, wymioty, wzdęcia, bóle i zawroty głowy, u kobiet krwawienia międzymiesiączkowe, przedłużone krwawienia miesięczne, krwawienia po okresie menopauzy. Lek stosowany zgodnie z zaleceniami nie wpływa na sprawność psychofizyczną i zdolność prowadzenia pojazdów oraz obsługę maszyn.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz nadwrażliwość na prostaglandyny lub jakąkolwiek substancję pomocniczą preparatu. Gdy przyjmujesz leki zobojętniające zawierające magnez. Ponadto należy poinformować lekarza o wszystkich ostatnio przyjmowanych lekach nawet tych dostępych bez recepty. Jeśli jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także gdy karmisz piersią. Preparat jest przeciwwskazany w ciąży i okresie karmienia piersią.

Cytotec zamienniki
Cytotec zamiennik
Cytotec odpowiednik
Cytotec tańszy zamiennik
Cytotec czy działa
Cytotec opinia
Cytotec opinie
Cytotec cena
Cytotec skład
Cytotec ulotka
Cytotec dawkowanie
Cytotec przeciwwskazania
leczenie wrzodów żołądka leczenie wrzodów dwunastnicy wczesnoporonny Misoprostol choroba wrzodowa wrzody żołądka wrzody dwunastnicy wrzody żołądka i dwunastnicy krwotoczne uszkodzenia nadżerki
Rozwiń cały opis i skład produktu »

Zobacz zamienniki

Opinie o Cytotec

Dodaj opinię o Cytotec

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 41 861 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 36 781 produktów w 204 kategoriach