41 873 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
36 781 produktów w 204 kategoriach

Cyto-Protectin MR

Cyto-Protectin MRCyto-Protectin MR
(0 opinii)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: Lek na receptę
Postać: tabletki o zmodyfikowanym uwalnianiu
Cena: 31.76 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Dostępne dawki: Cyto-Protectin MR, tabletki powlekane o zmodyfikowanym uwalnianiu, 35 mg, 60 szt
Działanie: ochronnie na serce
Ulotka:

Opis i skład produktu Cyto-Protectin MR

Lek na receptę przeznaczony do stosowania w chorobie niedokrwiennej mięśnia sercowego, zapobieganiu napadom dusznicy bolesnej. W otolaryngologii: zawroty głowy pochodzenia naczyniowego, zawroty głowy w przebiegu choroby Meniere'a, szum w uszach.

Dawkowanie:

Doustnie. Dawkę i częstotliwość stosowania leku ustala lekarz. Aby leczenie było skuteczne i jak najbardziej bezpieczne należy przestrzegać zaleceń lekarza prowadzącego. Zapoznaj się z właściwościami leku opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem. Przed zastosowaniem leku należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować leku po terminie ważności. Przechowuj lek w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta. Lek ten został przepisany przez lekarza prowadzącego celem leczenia konkretnego schorzenia. Nie należy go odstępować innym osobom ani używać w innych okolicznościach bez konsultacji z lekarzem.

Możliwe skutki uboczne:

Lek jest na ogół dobrze tolerowany. Mogą wystąpić po jego zastosowaniu zaburzenia żołądkowo-jelitowe (nudności, wymioty). W przypadku wystąpienia innych, niewymienionych działań niepożądanych należy o nich poinformować lekarza. Lek stosowany zgodnie z zaleceniami nie wpływa na sprwaność psychofizyczną i zdolność prowadzenia pojazdów oraz obsługę maszyn.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz nadwrażliwość na dichlorowodorek trimetazydyny lub jakąkolwiek substancję pomocniczą preparatu, zaburzenia funkcji nerek. Gdy jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży lub karmisz piersią. Skuteczności bezpieczeństwo stosowania leku w ciąży nie zostały ustalone. Nie zaleca się stosowania leku w ciąży i okresie karmienia.

Cyto-Protectin MR opinia
Cyto-Protectin MR opinie
Cyto-Protectin MR cena
Cyto-Protectin MR skład
Cyto-Protectin MR ulotka
Cyto-Protectin MR przeciwwskazania
Cyto-Protectin MR dawkowanie
Cyto-Protectin MR zamienniki
Cyto-Protectin MR zamiennik
Cyto-Protectin MR odpowiednik
Cyto-Protectin MR tańszy zamiennik
Cyto-Protectin MR czy działa
choroba niedokrwienna serca niedokrwienie serca dusznica bolesna choroby serca choroba Meniera leczenie chorób serca szum w uszach problemy ze słuchem
Rozwiń cały opis i skład produktu »

Zobacz zamienniki

Opinie o Cyto-Protectin MR

Dodaj opinię o Cyto-Protectin MR

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 41 873 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 36 781 produktów w 204 kategoriach