41 861 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
36 781 produktów w 204 kategoriach

Podobne produkty

Crohnax

CrohnaxCrohnax
(1 opinia)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: Lek na receptę
Postać: czopki doodbytnicze
Cena: 33.75 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Dostępne dawki: Crohnax, 250 mg, czopki doodbytnicze, 30 szt
Substancja czynnaSubstancja aktywna: Mesalazinum
Działanie: przeciwzapalne
Ulotka:

Opis i skład produktu Crohnax

Lek na receptę przeznaczony do stosowania we wrzodziejącym zapaleniu odbytnicy.

Dawkowanie:

Doodbytniczo. Dawkę i częstotliwość stosowania leku ustala lekarz. Aby leczenie było skuteczne i jak najbardziej bezpieczne należy przestrzegać zaleceń lekarza prowadzącego. Zapoznaj się z właściwościami leku opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem. Przed zastosowaniem leku należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować leku po terminie ważności. Przechowuj lek w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta. Lek ten został przepisany przez lekarza prowadzącego celem leczenia konkretnego schorzenia. Nie należy go odstępować innym osobom ani używać w innych okolicznościach bez konsultacji z lekarzem.

Możliwe skutki uboczne:

Często: uczucie zmęczenia, osłabienia, złe samopoczucie, zawroty głowy. Rzadko: zaburzenia żołądkowo-jelitowe (ból brzucha, nudności i wymioty). Bardzo rzadko: zaburzenia czynności nerek i dróg moczowych (ostre i przewlekłe śródmiąższowe zapalenie nerek oraz niewydolność nerek), reakcje skórne, gorączka polekowa, skurcz oskrzeli, zapalenie osierdzia, zapalenie mięśnia sercowego, reakcje ze strony układu oddechowego, zaburzenia wątroby i dróg żółciowych (toksyczne uszkodzenie wątroby i ostre zapalenie trzustki), zapalenie płuc, wypadanie włosów, zmiany obrazu krwi. Lek stosowany zgodnie z zaleceniami nie wpływa na sprawność psychomotoryczną, zdolność prowadzenia pojazdów oraz obsługę maszyn.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz nadrważliwość na kwas salicylowy i jego pochodne lub jakąkolwiek substancję pomocniczą preparatu, schorzenia nerek i/lub wątroby, czynną chorobę wrzodową żołądka i/lub dwunastnicy, astmę, skłonność do krwawień. Gdy przyjmujesz doustne leki przeciwcukrzycowe, doustne leki przeciwzakrzepowe z grupy kumaryn, leki przeciwnowotworowe (metotreksat). Ponadto należy poinformować lekarza o wszystkich ostatnio przyjmowanych lekach, nawet tych dostępnych bez recepty. Gdy jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także, gdy karmisz piersią. W okresie ciąży lek może być stosowany jedynie w przypadku zdecydowanej konieczności. Nie zaleca się stosowania w okresie karmienia piersią.

Crohnax opinia
Crohnax opinie
Crohnax cena
Crohnax skład
Crohnax ulotka
Crohnax dawkowanie
Crohnax przeciwwskazania
Crohnax zamienniki
Crohnax zamiennik
Crohnax odpowiednik
Crohnax tańszy zamiennik
Crohnax czy działa
zapalenie odbytnicy wrzodziejąca odbytnica wrzody na odbytnicy wrzodziejące zapalenie odbytnicy lek na wrzodziejące zapalenie odbytnicy choroby odbytnicy leczenie zapalenia odbytnicy leczenie wrzodów odbytnicy
Rozwiń cały opis i skład produktu »

Zobacz zamienniki

Opinie o Crohnax

Dodano: 06 Lipiec 2015
Autor: Jurek
Ocena:
Pomagają,ale kuracja trwa długo,więc trzeba uzbroić się w cierpliwość
Odpowiedź

Dodaj opinię o Crohnax

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 41 861 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 36 781 produktów w 204 kategoriach