43 813 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
36 888 produktów w 209 kategoriach

Controloc

ControlocControloc
(0 opinii)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: Lek na receptę
Postać: proszek do przygotowywania roztworu do wstrzykiwań
Cena: 11.80 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Dostępne dawki: 20, tabletki dojelitowe, 20 mg, 14 szt, 40, tabletki, 40 mg, 14 szt, 40 mg, proszek do sporządzenia roztworu do wstrzyknięć, 1 fiolka
Działanie: hamuje wydzielanie kwasu solnego w żołądku
Ulotka:

Opis i skład produktu Controloc

Lek na receptę leczący chorobę wrzodową żoładka oraz dwunastnicy. Działa też na umiarkowane i ciężkie refluksowe zapalenie przełyku, zespół Zollingera- Ellisona oraz choroby wskutek których organizm nadmiernie wytwarza kwas solny.

Przed zastosowaniem leku należy upewnić się, że wrzody nie są wynikiem nowotworu albo choroby przełyku.

Dawkowanie:

Dożylnie. Dawkę i częstotliwość stosowania leku ustala lekarz.   Aby leczenie było skuteczne i jak najbardziej bezpieczne należy przestrzegać zaleceń lekarza prowadzącego.   Zapoznaj się z właściwościami leku opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem.   Przed zastosowaniem leku należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować leku po terminie ważności. Przechowuj lek w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.   Lek ten został przepisany przez lekarza prowadzącego celem leczenia konkretnego schorzenia. Nie należy go odstępować innym osobom ani używać w innych okolicznościach bez konsultacji z lekarzem.  

Możliwe skutki uboczne:

Ból w nadbrzuszu, biegunka, zaparcie, wzdęcie, ból głowy. Niezbyt często: nudności, wymioty, zawroty głowy, niewyraźne widzenie, reakcje alergiczne (świąd i wysypka skórna), suchość w jamie ustnej, ból stawów, śródmiąższowe zapalenie nerek, pokrzywka, obrzęk naczynioruchowy, ciężkie reakcje skórne (zespół Stevensa-Johnsona), rumień wielopostaciowy, martwica toksyczno-rozpływna naskórka, nadwrażliwość na światło, depresja. W przypadku wystąpienia innych, niewymienionych działań niepożądanych należy o nich poinformować lekarza.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz nadwrażliwość na składniki pantoprazol lub jakąkolwiek substancję pomocniczą preparatu, choroby wątroby, nowotworowe zmiany w przewodzie pokarmowym.   Gdy przyjmujesz preparaty zobojętniające kwas żołądkowy, sukralfat, ketokonazol. Należy poinformować lekarza o pozostałych, przyjmowanych preparatach, nawet o tych dostępnych bez recepty.   Jeśli jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także gdy karmisz piersią. W ciąży i okresie karmienia stosować jedynie w przypadku zdecydowanej konieczności.

Controloc opinia
Controloc opinie
Controloc ulotka
Controloc skład
Controloc dawkowanie
Controloc przeciwwskazania
Controloc cena
Controloc zamienniki
Controloc zamiennik
Controloc odpowiednik
Controloc tańszy zamiennik
Controloc czy działa
owrzodzenie dwunastnicy wrzody żołądka lek na wrzody wrzody dwunastnicy zespół Zollingera- Ellisona wrzody na żołądku wrzody na dwunastnicy owrzodzenie żołądka
Rozwiń cały opis i skład produktu »

Zobacz zamienniki

Opinie o Controloc

Dodaj opinię o Controloc

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 43 813 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 36 888 produktów w 209 kategoriach