44 711 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
36 920 produktów w 209 kategoriach

Concor Cor 5, 5 mg

Concor Cor 5, 5 mgConcor Cor  5, 5 mg
(1 opinia)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: Lek na receptę
Postać: tabletki powlekane
Cena: 23.24 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Dostępne dawki: 5 mg, tabletki powlekane, 56 szt, 5 mg, tabletki powlekane, (import równoległy), 28 szt
Działanie: zwalnia czynność serca
Ulotka:

Opis i skład produktu Concor Cor 5, 5 mg

Lek na receptę wskazany w leczeniu stabilnej oraz przewlekłej niewydolności serca w połączeniu z innymi lekami.

Dawkowanie:

Doustnie. Dawkę i częstotliwość stosowania leku określa lekarz. Tabletki należy zażywać rano, podczas lub po śniadaniu. Należy je połknąć w całości, wraz z pewną ilością płynu. Nie należy ich ssać. Czas trwania leczenia zwykle nie jest ograniczony. Zależy on od charakteru i ciężkości przebiegu choroby. Uwaga! Nie należy nagle przerywać leczenia. Lek należy odstawiać powoli. Aby leczenie było skuteczne i jak najbardziej bezpieczne należy przestrzegać zaleceń lekarza prowadzącego. Zapoznaj się z właściwościami leku opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem. Przed zastosowaniem leku należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować leku po terminie ważności. Przechowuj lek w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta. Lek ten został przepisany przez lekarza prowadzącego celem leczenia konkretnego schorzenia. Nie należy go odstępować innym osobom ani używać w innych okolicznościach bez konsultacji z lekarzem.

Możliwe skutki uboczne:

Na początku leczenia, przejściowe: zmęczenie, bóle i zawroty głowy, zaburzenia snu, depresja. Rzadko: łzawienie i zapalenie spojówek, spadki ciśnienia wywołane zmianą pozycji ciała na stojącą, zwolnione bicie serca, zwiększenie objawów niewydolności krążenia, chromania przestankowego, zespołu Raynauda. Duszność u pacjentów ze skłonnością do astmy, biegunka, zaparcie, nudności, bóle brzucha, świąd, rumień, pocenie się, wystąpienie łuszczycy i wysypek skórnych. Pacjenci z cukrzycą wymagają uważnej obserwacji skutków stosowania preparatu. Lek może upośledzać sprawność psychofizyczną, należy zachować więc ostrożność przy prowadzeniu pojazdów i obsłudze maszyn.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz nadwrażliwość na bisoprolol lub którąkolwiek substancję pomocniczą leku,  zaburzenia rytmu serca, astmę oskrzelową lub przewlekłą obturacyjną chorobę płuc, gdy miewasz ból kończyn w trakcie chodzenia lub gdy łatwo marzną Ci palce dłoni. Gdy przyjmujesz inne leki obniżające ciśnienie krwi, glikozydy naparstnicy (Digoxin, Medigox), leki przeciwcukrzycowe. Ponadto należy poinfromować lekarza o wszystkich ostatnio przyjmowanych lekach, nawet tych dostępnych bez recepty. Jeśli jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także gdy karmisz piersią. Lek można stosować w ciąży, gdy lekarz oceni, że jest to bezwzględnie konieczne. Nie jest zalecane karmienie piersią podczas przyjmowania bisoprololu.

Concor Cor 5, 5 mg opinia
Concor Cor 5, 5 mg opinie
Concor Cor 5, 5 mg cena
Concor Cor 5, 5 mg skład
Concor Cor 5, 5 mg ulotka
Concor Cor 5, 5 mg dawkowanie
Concor Cor 5, 5 mg przeciwwskazania
Concor Cor 5, 5 mg zamienniki
Concor Cor 5, 5 mg zamiennik
Concor Cor 5, 5 mg odpowiednik
Concor Cor 5, 5 mg tańszy zamiennik
Concor Cor 5, 5 mg czy działa
serce niewydolność serca choroby serca lek na niewydolność serca przewlekła niewydolność serca chore serce leczenie niewydolności serca poprawa wydolności serca
Rozwiń cały opis i skład produktu »

Opinie o Concor Cor 5, 5 mg

Dodano: 28 Marzec 2018
Autor: Danuta
Ocena:
Pojawily mi sie problem z krazeniem biale palce. Nie wiem czy Te nie wplynal na wzrok bo mi sie pogorszyl bardzo wvostatnim czasie.
Odpowiedź

Dodaj opinię o Concor Cor 5, 5 mg

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 44 711 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 36 920 produktów w 209 kategoriach