41 840 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
36 781 produktów w 204 kategoriach

Concor ASA

Concor ASAConcor ASA
(0 opinii)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: Lek na receptę
Postać: kapsułki
Cena: 16.89 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Dostępne dawki: 10 mg + 75 mg, kapsułki twarde, 30 szt, 5 mg + 75 mg, kapsułki twarde, 30 szt
Ulotka:

Opis i skład produktu Concor ASA

Concor ASA
Lek zalecany jest w leczeniu wysokiego ciśnienia tętniczego lub u pacjentów z ryzykiem wystąpienia chorób serca, którzy wcześniej stosowali pojedyncze składniki tego leku.

Działanie
Lek zawiera dwie substancje czynne: bisoprololu fumaran i kwas acetylosalicylowy. Substancje te mają wpływ na reakcję organizmu, na niektóre impulsy nerwowe, przede wszystkim w sercu oraz obniżają ciśnienie tętnicze krwi. Kwas acetylosalicylowy zapobiega tworzeniu się zakrzepów krwi. Jest on również znany jako Aspiryna.

Stosowanie
Kapsułki należy połykać w całości, popijając wodą.
Zwykle stosowana dawka u dorosłych to 1 kapsułka na dobę, przyjmowana codziennie o tej samej porze. Lekarz określa odpowiednią dawkę dla pacjenta. 
Lek Concor ASA nie jest odpowiedni do stosowania u dzieci.

Działania niepożądane
Wszystkie leki mogą wywołać reakcje alergiczne, chociaż ciężkie reakcje alergiczne występują bardzo rzadko. W razie nagłego wystąpienia świszczącego oddechu, trudności w oddychaniu, obrzęku powiek, twarzy lub warg, obrzęku kończyn, wysypki lub świądu (szczególnie na całym ciele), należy natychmiast skontaktować się z lekarzem.
Objawy występujące bardzo często: nudności, ból lub dyskomfort w żołądku lub w dolnej części klatki piersiowej po jedzeniu.
Często: (występujące rzadziej niż u 1 na 10 osób): zmęczenie, zawroty głowy, ból głowy (te działania niepożądane występują szczególnie na początku leczenia i są zazwyczaj łagodne oraz często ustępują po 1-2 tygodniach), uczucie zimna lub drętwienia rąk lub stóp, nudności, wymioty, biegunka lub zaparcie, ból żołądka, czarne lub smoliste stolce, których przyczyną może być obecność krwi w stolcu, krwawe wymioty, zwiększone ryzyko krwawienia.
Niezbyt często (występujące rzadziej niż u 1 na 100 osób): niskie ciśnienie krwi, wolna czynność serca, uczucie osłabienia, zaburzenia snu, depresja, zawroty głowy, trudności w oddychaniu u pacjentów z astmą lub przewlekłymi chorobami płuc, osłabienie mięśni, kurcze mięśni, nieregularna czynność serca, pogorszenie istniejącej niewydolności serca, obecność krwi w moczu, reakcje nadwrażliwości takie jak świąd, zaczerwienienie skóry, wysypka i obrzęk (twarzy, rąk, stóp), krwawienie z żołądka, owrzodzenie żołądka.

Concor ASA opinie
Concor ASA cena
Concor ASA skład
Concor ASA dawkowanie
Concor ASA przeciwwskazania
Concor ASA ulotka
Concor ASA zamienniki
Concor ASA zamiennik
Concor ASA odpowiednik
Concor ASA tańszy zamiennik
Concor ASA czy działa
lek na nadciśnienie leczenie nadciśnienia tabletki na nadciśnienie lek na choroby serca jak obniżyć wysokie ciśnienie co na wysokie ciśnienie problem z wysokim ciśnieniem nadciśnienie tętnicze
Rozwiń cały opis i skład produktu »

Opinie o Concor ASA

Dodaj opinię o Concor ASA

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 41 840 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 36 781 produktów w 204 kategoriach