45 795 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
37 010 produktów w 209 kategoriach

Coaparin (Heparinum)

Coaparin (Heparinum)Coaparin (Heparinum)
(0 opinii)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: Lek na receptę
Postać: roztwór do wstrzykiwań
Cena: 57.89 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Dostępne dawki: iniekcje, 5.000 j.m./ 0,2 ml, 10 ampułek
Działanie: przeciwzakrzepowe
Ulotka:

Opis i skład produktu Coaparin (Heparinum)

Lek na receptę stosowany w profilaktyce zakrzepowego zapalenia żył głębokich oraz zaburzeń zakrzepowo-zatorowych występujących u pacjentów o podwyższonym ryzyku wystąpienia tych zaburzeń.

Dawkowanie:

Głęboko podskórnie, na przemian w lewą lub prawą okolicę przednio-boczną lub tylno-boczną ściany brzucha. Nie stosuje się u dzieci. Dawkowanie i częstotliwość przyjmowania leku ustala lekarz.

Możliwe skutki uboczne:

Najczęściej krwawienia u pacjentów ze skłonnością do krwawień, w podeszłym wieku (zwłaszcza u kobiet) oraz w czasie jednoczesnego przyjmowania leków hamujących czynność płytek krwi. Rzadko skórne i ogólne reakcje nadwrażliwości (zwłaszcza u osób, u których wystąpiły reakcje nadwrażliwości po zastosowaniu heparyny drobnocząsteczkowej). Sporadycznie wstrząs anafilaktyczny. Między 6 a 12 dniem stosowania leku oraz przy ponownym podaniu może rozwinąć się małopłytkowość. Zwykle ilość płytek wraca do normy w ciągu 48-72 godzin po zakończeniu terapii, jednak rejestrowano przypadki o ciężkim przebiegu. Preparat może powodować znaczne podwyższenie poziomu potasu  we krwi.

Poinformuj lekarza:

Gdy jesteś obciążony ryzykiem krwawień ( z powodu rozległych urazów, niedawno przebytych śródczaszkowych wylewów krwi, operacji okulistycznych lub neurochirurgicznych), masz nadciśnienie tętnicze, małopłytkowość. Gdy przyjmujesz preparaty zawierające kwas acetylosalicylowy, fenylbutazon, indometacynę, cefamadol, leki obniżające ciśnienie krwi. Jeśli jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży lub karmisz piersią.

Coaparin (Heparinum) opinia
Coaparin (Heparinum) opinie
Coaparin (Heparinum) cena
Coaparin (Heparinum) ulotka
Coaparin (Heparinum) skład
Coaparin (Heparinum) dawkowanie
Coaparin (Heparinum) przeciwwskazania
Coaparin (Heparinum) zamienniki
Coaparin (Heparinum) zamiennik
Coaparin (Heparinum) odpowiednik
Coaparin (Heparinum) tańszy zamiennik
Coaparin (Heparinum) czy działa
zakrzepy lek na zakrzepy lek przeciwzakrzepowy zapobieganie zakrzepom zakrzepy żył leczenie zakrzepów zaburzenia zakrzepowo-zatorowe profilaktyka zakrzepów
Rozwiń cały opis i skład produktu » Najlepszy kolagen w tabletkach - sprawdź najnowszy ranking produktów >>

Opinie o Coaparin (Heparinum)

Dodaj opinię o Coaparin (Heparinum)

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 45 795 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 37 010 produktów w 209 kategoriach