45 795 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
37 010 produktów w 209 kategoriach

ClinSin Med

ClinSin medClinSin med
(0 opinii)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: bez recepty
Producent: NATUR PRODUKT ZDROVIT SP. Z O.O.
Postać: granulat proszek do sporządzania roztworu
Cena: 18.78 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Ulotka:

Opis i skład produktu ClinSin Med

ClinSin Med, irygator + 16 saszetek, 240 ml

ClinSin Med to wyrób medyczny. Zestaw do płukania nosa składa się z 16 saszetek z proszkiem oraz irygatora. Produkt pomaga pozbyć się zalegającej wydzieliny z nosa i zatok, oczyszcza oraz pielęgnuje jamę nosową oraz zatoki i działa prewencyjnie przy objawach pooperacyjnych zatok i nosa. ClinSin Med można stosować jako roztwór izotoniczny, oczyszczający nos z alergenów i wirusów oraz jako hipertoniczny, który obkurcza podrażnioną śluzówkę nosa. Wyrób można stosować w ramach przygotowań do zabiegów laryngologicznych, jak i po ich przeprowadzeniu. Roztwór przeznaczony jest dla dorosłych oraz dzieci po 12. roku życia. 

Skład ClinSin Med

2,16 g chlorku sodu.

Działanie:

ClinSin Med można stosować w celu utrzymania odpowiedniej higieny nosa oraz zatok, a także pomocniczo w leczeniu np. infekcji. Wyrób medyczny ClinSin Med nadaje się do stosowania w przypadku: zapalenia zatok (przewlekłe, ostre), infekcji bakteryjnych śluzówki nosa, alergicznego nieżytu nosa oraz w przypadku wysuszenia błony śluzowej nosa lub nadmiaru śluzu zalegającego w górnych drogach oddechowych, a także do oczyszczania jamy nosowej u osób, które przebywają w pomieszczeniach o dużym zapyleniu. 

Sposób użycia:

Produkt należy stosować zgodnie z przeznaczeniem. Przed użyciem należy zapoznać się z instrukcją obsługi. 

Przygotowanie roztworu: do irygatora wsyp zawartość jednej saszetki (roztwór izotoniczny) lub dwóch saszetek (roztwór hipertoniczny). Następnie wlej ciepłą wodę (do miejsca zaznaczonego jako 240 ml), zakręć aplikator, zatkaj otwór palcem i wstrząśnij energicznie, aż do utrzymania klarownego roztworu. 

Płukanie: stań nad umywalką i przyłóż końcówkę irygatora do otworu nosowego. Swobodnie oddychaj przez usta, ściśnij butelkę i wypuść połowę roztworu do nosa. W trakcie zabiegu nie można zatykać drugiego otworu nosowego. Czynność powtórz z drugim otworem nosowym. Nie połykaj roztworu. Po płukaniu oczyść nos. Niezużyty roztwór wylej, a irygator opłucz. Do każdego płukania konieczne jest przygotowanie świeżego roztworu.

ClinSin Med opinie
ClinSin Med ulotka
ClinSin Med skład
ClinSin Med dawkowanie
ClinSin Med przeciwwskazania
ClinSin Med cena
ClinSin Med zamienniki
ClinSin Med zamiennik
ClinSin Med odpowiednik
ClinSin Med tańszy zamiennik
ClinSin Med czy działa
alergia infekcja ból zatok zapalenie zatok irygator do zatok płukanie zatok nieżyt nosa katar
Rozwiń cały opis i skład produktu »

Opinie o ClinSin Med

Dodaj opinię o ClinSin Med

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 45 795 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 37 010 produktów w 209 kategoriach