45 795 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
37 010 produktów w 209 kategoriach

Podobne produkty

Champix

ChampixChampix
(2 Opinie)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: Lek na receptę
Postać: tabletki
Cena: 207.00 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Dostępne dawki: tabletki powlekane, 1 mg, 28 szt, tabletki powlekane, 0,5 mg + 1 mg, 11 + 14 szt
Działanie: osłabia objawy głodu nikotynowego
Ulotka:

Opis i skład produktu Champix

Lek na receptę zalecany w terapii odzwyczajania się od palenia tytoniu. Lek przeznaczony dla osób dorosłych.

Dawkowanie:

Doustnie. Dawkę i częstotliwość stosowania leku ustala lekarz. Tabletki należy połykać w całości, popijając wodą. Tabletki można przyjmować niezależnie od posiłków.   Ze względu na niewystarczające dane dotyczące bezpieczeństwa i skuteczności preparatu u dzieci i młodzieży w wieku do 18 lat nie zaleca się stosowania w tej populacji pacjentów.   Aby leczenie było skuteczne i jak najbardziej bezpieczne należy przestrzegać zaleceń lekarza prowadzącego.   Zapoznaj się z właściwościami leku opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem.   Przed zastosowaniem leku należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować leku po terminie ważności. Przechowuj lek w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.   Lek ten został przepisany przez lekarza prowadzącego celem leczenia konkretnego schorzenia. Nie należy go odstępować innym osobom ani używać w innych okolicznościach bez konsultacji z lekarzem.

Możliwe skutki uboczne:

Bardzo często: niezwykłe marzenia senne, bezsenność, ból głowy, nudności. Często: wzmożone łaknienie, senność, zawroty głowy, zaburzenia smaku, wymioty, zaparcie, biegunka, rozdęcie brzucha, dyskomfort w okolicy żołądka, niestrawność, wzdęcia, suchość w jamie ustnej, uczucie zmęczenia.   Lek może niekorzystnie wpływać na sprawność psychomotoryczną, zdolność prowadzenia pojazdów oraz obsługę maszyn, szczególnie w początkowym okresie stosowania. Odradza się prowadzenia pojazdów mechanicznych, obsługiwania skomplikowanych maszyn i wykonywania niebezpiecznych czynności dopóki nie ustali się, czy ten preparat wpływa na zdolność ich wykonywania.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz nadwrażliwość na substancję czynną lub jakąkolwiek substancję pomocniczą preparatu, ciężkie zaburzenia czynności nerek.   Jeśli jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także gdy karmisz piersią. Preparatu nie należy stosować w ciąży. W okresie karmienia piersią preparat można stosować w przypadku, gdy spodziewane korzyści dla matki przewyższają potencjalne ryzyko dla karmionego dziecka.

Champix opinia
Champix opinie
Champix ulotka
Champix skład
Champix dawkowanie
Champix przeciwwskazania
Champix cena
Champix zamienniki
Champix zamiennik
Champix odpowiednik
Champix tańszy zamiennik
Champix czy działa
głód nikotynowy odzwyczajenie się od palenia palenie papierosów sposób na rzucenie palenia palenie tytoniu tabletki na rzucenie palenia pozbycie się głodu nikotynowego rzucanie palenia
Rozwiń cały opis i skład produktu »

Opinie o Champix

Dodano: 12 Czerwiec 2018
Autor: Angelika
Ocena:
Nie pale juz 3 miesiac. Biore teraz polowe dawki champix- jedna tabletke dziennie. Efekty uboczne sa do zniesienia (przelotne zapalenia zatok, czasem zatkany nos, chciaz moze to alergia, czasem pojawiala sie suchosc w ustach, no i mdlosci bezposrednio po zazyciu tabletki, mozna je zminimalizowac przyjmujac tabletke bezposredniopo jedzeniu) Uwazam ze takie skutki uboczne to niska cena za zupelny brak checia zapalenia. Papierosy przeslay mi smakowac jakos po 2 tygodniach przjmowania tabletek. Poki co jestem bardzo szczesliwa ze mnie palenie przestalo interesowac
Odpowiedź
Dodano: 19 Czerwiec 2015
Autor: Łukasz
Ocena:
Cena wysoka ale działanie rewelacja. Paliłem przez 15 lat, w końcu zdrowie się posypało i trzeba było rzucić. Tyle razy próbowałem bezskutecznie aż trafiłem na Champix. Niedługo potem papierosy mogły dla mnie nie istnieć, choć początki nie były łatwe. Najważniejsze, że w końcu rzuciłem, polecam każdemu kto ma z tym problem.
Odpowiedź

Dodaj opinię o Champix

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 45 795 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 37 010 produktów w 209 kategoriach