41 737 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
36 780 produktów w 204 kategoriach

Podobne produkty

Cetraxal Plus

Cetraxal PlusCetraxal Plus
(1 opinia)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: Lek na receptę
Postać: krople do uszu
Cena: 44.69 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Dostępne dawki: Cetraxal Plus, krople do uszu, 10 ml
Działanie: przeciwbakteryjne
Ulotka:

Opis i skład produktu Cetraxal Plus

Lek na receptę przeznaczony w stanach zapalenia ucha zewnętrznego.

Dawkowanie:

Do ucha, według zaleceń lekarza. Krople ogrzać trzymając przez kilka minut butelkę w dłoniach, aby uniknąć pojawienia się zawrotów głowy mogących pojawić się przy wkraplaniu zimnego roztworu do przewodu słuchowego. Przechylić głowę na bok, tak aby chore ucho było zwrócone do góry. Wprowadzić krople do ucha za pomocą kroplomierza. Nie dotykać kroplomierzem ucha ani palców, aby uniknąć skażenia. Głowę w pozycji przechylonej trzymać przez około 5 minut, aby krople mogły spłynąć w głąb ucha. Uwaga! Po pierwszym otwarciu butelki, leku nie należy stosować dłużej niż 30 dni.

Możliwe skutki uboczne:

Swędzenie i ostry ból w uchu podczas podawania leku, reakcje alergiczne. Lek stosowany zgodnie z zaleceniami nie wpływa na sprawność psychomotoryczną, zdolność prowadzenia pojazdów i obsługę maszyn.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz uczulenie na cyprofloksacynę, lub inne chinolony,fluocynolon lub którykolwiek z pozostałych składników leku Cetraxal Plus, zapalenie ucha wywołane przez wirusy lub grzyby, uszkodzenie błony bębenkowej. Gdy stosujesz inne leki. Należy poinformować lekarza o wszystkich aktualnie lub ostatnio przyjmowanych lekach, nawet tych dostępnych bez recepty. Gdy jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży lub gdy karmisz piersią.Leku Cetraxal Plus nie należy stosować podczas okresu karmienia piersią, ponieważ cyprofloksacyna i fluocynolon przenikają do mleka ludzkiego, co może wywoływać niepożądane skutki u dziecka karmionego piersią.

Cetraxal Plus dawkowanie
Cetraxal Plus przeciwwskazania
Cetraxal Plus zamienniki
Cetraxal Plus zamiennik
Cetraxal Plus odpowiednik
Cetraxal Plus tańszy zamiennik
Cetraxal Plus czy działa
Cetraxal Plus opinia
Cetraxal Plus opinie
Cetraxal Plus cena
Cetraxal Plus ulotka
zapalenia ucha zewnętrznego lek na zapalenia ucha zewnętrznego leczenie zapalenia ucha zewnętrznego choroby uszu choroby ucha zewnętrznego leczenie chorób uszu ucho zewnętrzne narząd słuchu skład
Rozwiń cały opis i skład produktu »

Opinie o Cetraxal Plus

Dodano: 19 Listopad 2017
Autor: marko
Ocena:
moje objawy uszne dokuczliwe swedzenie wewnetrzne. przepisany cetraxal plus/antybakteryjny?/ usuwa objawy swedzenia tylko doraznie. to chyba nitrafiona diagnoza muzse zmienic chyba lekarza? czy moze ktos tutaj cos fdoradzic bardzo prosze
Odpowiedź

Dodaj opinię o Cetraxal Plus

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 41 737 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 36 780 produktów w 204 kategoriach