39 921 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
36 771 produktów w 204 kategoriach

Cerebrolysin

CerebrolysinCerebrolysin
(0 opinii)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: Lek na receptę
Postać: roztwór do wstrzykiwań i infuzji
Cena: 40.09 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Dostępne dawki: 215,2 mg / ml; 5 ml, roztwór do wstrzykiwań, 5 ampułek, 215,2 mg/ml; 10 ml, roztwór do wstrzykiwań, 5 ampułek, 215,2 mg/ml; 1 ml, roztwór do wstrzykiwań, 10 ampułek
Działanie: wspomaga czynność neuronów
Ulotka:

Opis i skład produktu Cerebrolysin

Lek na receptę pomocniczo przeznaczony w stanach zespołów organicznych, w tym otępiennych, o łagodnym nasileniu.

Dawkowanie:

Domięśniowo lub dożylnie, według zaleceń lekarza. Cykl leczenia można powtarzać, aż do momentu, kiedy nie widać dalszej poprawy klinicznej. Po leczeniu wstępnym, częstość podawania można zmniejszyć do 2 lub 3 razy w tygodniu. Pomiędzy kolejnymi cyklami należy zachować przerwę odpowiadającą długości cyklu leczenia.

Możliwe skutki uboczne:

Rzadko: brak apetytu, pobudzenie (agresja, splątanie, bezsenność).Bardzo rzadko: nadwrażliwość lub reakcje alergiczne (reakcje skórne w postaci świądu, miejscowe reakcje zapalne, ból głowy, ból szyi, bóle kończyn, gorączka, ból lędźwiowo‑krzyżowy, duszność, dreszcze), niestrawność, biegunka, zaparcia, wymioty i nudności, reakcje w miejscu podania (rumień, uczucie pieczenia). Ponadto zbyt szybkie wstrzyknięcie leku może powodować: zawroty głowy, zaburzenia rytmu serca, uczucie gorąca lub pocenie się Badania kliniczne nad produktem Cerebrolysin nie wykazały wpływu na zdolność prowadzenia pojazdów i obsługiwania urządzeń mechanicznych. Jednakże nie można wykluczyć wpływu na zdolność prowadzenia pojazdów i obsługiwania urządzeń mechanicznych, dlatego podczas leczenia należy unikać wykonywania tych czynności.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz nadwrażliwość na cerebrolizynę lub którykolwiek ze składników leku, padaczkę (stosowanie preparatu Cerebrolysin może powodować zwiększenie częstości napadów drgawek), ciężkie zaburzenia czynności nerek, choroby alergiczne. Gdy przyjmujesz leki przeciwdepresyjne. Na podstawie profilu farmakologicznego produktu Cerebrolysin zaleca się zwrócenie szczególnej uwagi na możliwe działanie addytywne w przypadku równoczesnego stosowania z lekami przeciwdepresyjnymi lub inhibitorami MAO. W takich przypadkach zaleca się zmniejszenie dawki leku przeciwdepresyjnego. Gdy jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży lub karmisz piersią. W okresie ciąży i karmienia piersią preparat Cerebrolysin należy stosować wyłącznie po dokładnym rozważeniu stosunku ryzyka do korzyści wynikającej z jego stosowania.

Cerebrolysin zamienniki
Cerebrolysin zamiennik
Cerebrolysin odpowiednik
Cerebrolysin tańszy zamiennik
Cerebrolysin czy działa
Cerebrolysin opinia
Cerebrolysin opinie
Cerebrolysin cena
Cerebrolysin skład
Cerebrolysin ulotka
Cerebrolysin dawkowanie
Cerebrolysin przeciwwskazania
zespół organiczny leczenie zespołów organicznych stan otępienny lek na stan otępienny zespoły otępienne otępienie leczenie otępienia lek na otępienie
Rozwiń cały opis i skład produktu »

Zobacz zamienniki

Opinie o Cerebrolysin

Dodaj opinię o Cerebrolysin

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 39 921 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 36 771 produktów w 204 kategoriach