43 797 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
36 888 produktów w 209 kategoriach

Podobne produkty

Campral

CampralCampral
(0 opinii)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: Lek na receptę
Postać: tabletki powlekane
Cena: 124.79 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Dostępne dawki: Campral, tabletki powlekane dojelitowe, 333 mg, 84 szt
Działanie: leczy uzależnienie od alkoholu
Ulotka:

Opis i skład produktu Campral

Lek na receptę przeznaczony dla podtrzymania abstynencji alkoholowej u osób uzależnionych od alkoholu, szczególnie do równoczesnego stosowania z psychoterapią.

Dawkowanie:

Doustnie. Dawkę i częstotliwość przyjmowania leku ustala lekarz. Lek przyjmować podczas posiłków.   Aby leczenie było skuteczne i jak najbardziej bezpieczne należy przestrzegać zaleceń lekarza prowadzącego.   Zapoznaj się z właściwościami leku opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem.   Przed zastosowaniem leku należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować leku po terminie ważności. Przechowuj lek w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.   Lek ten został przepisany przez lekarza prowadzącego celem leczenia konkretnego schorzenia. Nie należy go odstępować innym osobom ani używać w innych okolicznościach bez konsultacji z lekarzem.

Możliwe skutki uboczne:

Zaburzenia ze strony przewodu pokarmowego (biegunka, rzadziej nudności, wymioty i bóle brzucha), zmiany skórne (świąd, sporadycznie wysypka plamkowo-grudkowa, rzadko zmiany pęcherzowe). Ponadto donoszono o zmianach libido, impotencji, zaburzeniach psychicznych (głównie depresji).    

Poinformuj lekarza:

Gdy masz nadwrażliwość na akamprozat lub jakąkolwiek substancję pomocniczą preparatu, zaburzenia funkcji nerek i/lub wątroby.   Gdy jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży lub karmisz piersią. Lek jest przeciwwskazany w ciąży i okresie karmienia piersią.

Campral zamienniki
Campral zamiennik
Campral odpowiednik
Campral tańszy zamiennik
Campral czy działa
Campral opinia
Campral opinie
Campral ulotka
Campral skład
Campral dawkowanie
Campral przeciwwskazania
Campral cena
lek na uzależnienie od alkoholu lek na alkoholizm uzależnienie od alkoholu co na uzależnienie od alkoholu jak przestać pić co brać, żeby przestać pić uzależnienie abstynencja alkoholowa
Rozwiń cały opis i skład produktu »

Zobacz zamienniki

Opinie o Campral

Dodaj opinię o Campral

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 43 797 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 36 888 produktów w 209 kategoriach