41 864 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
36 781 produktów w 204 kategoriach

Podobne produkty

Budiair

BudiairBudiair
(0 opinii)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: Lek na receptę
Postać: aerozol wziewny
Cena: 66.92 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Dostępne dawki: (200mcg/d), aerozol, wziewny, 200 dawek + komora inhalacyjna, (200mcg/d), aerozol, wziewny, 200 dawek + ustnik
Substancja czynnaSubstancja aktywna: Budesonidum
Działanie: przeciwzapalne
Ulotka:

Opis i skład produktu Budiair

Lek na receptę przeznaczony w różnej postaci astmy oskrzelowej, przewlekłego spastycznego zapalenia oskrzeli w profilaktyce i leczeniu zaostrzeń. Lek stosowany jest w aerozolu do wdechów w przewlekłym leczeniu choroby, w zapobieganiu napadom lub zaostrzeniom - lek nie przerywa napadów duszności.

Dawkowanie:

Wziewne. Dawkę i częstotliwość stosowania leku ustala lekarz.   Uwaga! Po aplikacji preparatu należy przemyć usta wodą w celu zapobieżenia grzybicy.

Możliwe skutki uboczne:

Często: kaszel, chrypka, podrażnienia gardła, grzybica jamy ustnej i gardła, trudności w przełykaniu. Rzadko: łatwe siniaczenie, scieńczenie skóry, pokrzywka, wysypka, stany zapalne skóry, świąd, rumień, depresja, reakcje agresywne, drażliwość, niepokój, psychoza, zmiany zachowania u dzieci, niepokój ruchowy, zwiększona aktywność ruchowa, skurcz oskrzeli, reakcje nadwrażliwości, opóźnienie wzrostu u dzieci i młodzieży. Bardzo rzadko: nerwowość, zahamowanie czynności nadnerczy, jaskra, zaćma, zaburzenia smaku, uczucie suchości w jamie ustnej.   Lek stosowany zgodnie z zaleceniami nie wpływa na sprawność psychomotoryczną, zdolność prowadzenia pojazdów oraz obsługę maszyn.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz na nadwrażliwość budezonid lub jakąkolwiek substancję pomocniczą preparatu czynną gruźlicę.   Gdy przyjmujesz doustnie ketokonazol, itrakonazol. Ponadto należy poinfromować lekarza o wszystkich ostatnio przyjmowanych lekach, nawet tych dostępnych bez recepty.   Jeśli jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także gdy karmisz piersią. Stosowanie leku w okresie ciąży ograniczone jest do przypadków, gdy korzyści przewyższają możliwe ryzyko.

Budiair opinia
Budiair opinie
Budiair cena
Budiair skład
Budiair ulotka
Budiair dawkowanie
Budiair przeciwwskazania
Budiair zamienniki
Budiair zamiennik
Budiair odpowiednik
Budiair tańszy zamiennik
Budiair czy działa
astma oskrzelowa leczenie astmy lek na astmę zapobieganie napadom astmy zapobieganie zaostrzeniu napadów astmy spastyczne zapalenie oskrzeli aerozol na astmę lek na astmę oskrzelową
Rozwiń cały opis i skład produktu »

Zobacz zamienniki

Opinie o Budiair

Dodaj opinię o Budiair

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 41 864 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 36 781 produktów w 204 kategoriach