45 050 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
36 938 produktów w 209 kategoriach

Podobne produkty

Bryonia

BryoniaBryonia
(0 opinii)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: Lek na receptę
Postać:
Cena: 18.49 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Dostępne dawki: 200CH, granulki, 1 g, 200CH, granulki, 4 g, 30 CH, granulki, 4 g, 1 MK, granulki, 4 g,
Ulotka:

Opis i skład produktu Bryonia

Lek na receptę. Homeopat wykazuje działanie w obrębie błon śluzowych oraz błon surowiczych. Powoduje także wystąpienie adynamicznego stanu gorączkowego. Podstawowe wskazania kliniczne to zapalenie oskrzeli i krtani, suchy bolesny kaszel, zaparcia, zapalenie opłucnej, zapalenie osierdzia, bóle stawowe, wysięki stawowe, ostre reumatyczne zapalenie stawów, zapalenie opon, wszystkie choroby przebiegające ze stanem gorączkowym, grypa i stany grypowe. Zaznaczamy że ten sam lek można stosować w leczeniu różnych chorób, a jego wskazania terapeutyczne są bardzo szerokie, dlatego też do leku nie dołącza się ulotki informacyjnej i nie umieszcza się na opakowaniu informacji dotyczących sposobu dawkowania. 

Skład

Preparat zawiera:

Bryonia 9 CH, sacharoza, laktoza jednowodna.

Dawkowanie

Jeśli lekarz nie zaleci inaczej stosować 3 x 5 granulek pod język, trzymając w jamie ustnej do rozpuszczenia (ok. 2-3 minuty). W przypadku małych dzieci lek rozpuścić w niewielkiej ilości wody i podać dziecku. Lek przyjmować najpóźniej 15 minut przed lub nie wcześniej niż 0,5h po posiłku.

Uwagi

Zawiera sacharozę i laktozę. 

Jeżeli stwierdzono wcześniej u pacjenta nietolerancję niektórych cukrów, pacjent powinien skontaktować się z lekarzem przed przyjęciem preparatu. 

Przechowywać w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci.

Bryonia opinia
Bryonia opinie
Bryonia ulotka
Bryonia skład
Bryonia dawkowanie
Bryonia przeciwwskazania
Bryonia cena
Bryonia zamienniki
Bryonia zamiennik
Bryonia odpowiednik
Bryonia tańszy zamiennik
Bryonia czy działa
homeopatia lek homeopatyczny lek homeopatyczny na receptę lek homeopatyczny na różne dolegliwości homeopatyk lek na zapalenie opon lek homeopatyczny na gorączkę homeopatyk na reumatyzm
Rozwiń cały opis i skład produktu »

Zobacz zamienniki

Opinie o Bryonia

Dodaj opinię o Bryonia

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 45 050 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 36 938 produktów w 209 kategoriach