45 795 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
37 010 produktów w 209 kategoriach

Azithromycinum 123ratio

Azithromycinum 123ratioAzithromycinum 123ratio
(0 opinii)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: Lek na receptę
Postać: tabletki powlekane
Cena: 18.38 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Dostępne dawki: 500mg, tabletki powlekane, 3 szt
Substancja czynnaSubstancja aktywna: Azithromycinum
Działanie: przeciwbakteryjne
Ulotka:

Opis i skład produktu Azithromycinum 123ratio

Lek na receptę stosowany w leczeniu zakażeń dolnych dróg oddechowych: zapalenia oskrzeli, pozaszpitalnego zapalenia płuc od lekkiego do umiarkowanie ciężkiego przebiegu. Lek leczy także zakażenia górnych dróg oddechowych: zapalenie zatok, gardła, oraz migdałków. Pomocny jest także w ostrym zapaleniu ucha środkowego, zakażeniach skóry i tkanek miękkich, zwyczajnym zapaleniu cewki moczowej i szyjki macicy.

Dawkowanie:

Doustnie. Dawkę i częstotliwość przyjmowania leku ustala lekarz. Preparat przyjmuje się niezależnie od posiłku.   Aby leczenie było skuteczne i jak najbardziej bezpieczne należy przestrzegać zaleceń lekarza prowadzącego.   Zapoznaj się z właściwościami leku opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem.   Przed zastosowaniem leku należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować leku po terminie ważności. Przechowuj lek w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.   Lek ten został przepisany przez lekarza prowadzącego celem leczenia konkretnego schorzenia. Nie należy go odstępować innym osobom ani używać w innych okolicznościach bez konsultacji z lekarzem.

Możliwe skutki uboczne:

Zaburzenia żołądkowo-jelitowe (brak łaknienia, nudności, bóle brzucha, wymioty, biegunka, dyskomfort w jamie brzusznej, luźne stolce, wzdęcia, utrata łaknienia, niestrawność), nadkażenia grzybicze, zapalenie pochwy, bóle stawów, ból i zawroty głowy, senność, drgawki, zaburzenia węchu i smaku, reakcje nadwrażliwości, m.in. świąd i wysypka skórna, rzadko pozostałe reakcje alergiczne, w tym pokrzywka, nadwrażliwość na światło, reakcje nadwrażliwości.   Lek stosowany zgodnie z zaleceniami lekarza nie wpływa na sprawność psychofizyczną i zdolność prowadzenia pojazdów oraz obsługę maszyn.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz nadwrażliwość na azytromycynę, inne antybiotyki makrolidowe lub jakąkolwiek substancję pomocniczą preparatu, zaburzenia funkcji wątroby, zaburzenia rytmu serca, niewydolność serca.   Gdy przyjmujesz leki zobojętniające sok żołądkowy. Leki zobojętniające kwas solny zmniejszają wchłanianie azytromycyny. Dlatego zalecany jest co najmniej 2 godzinny odstęp między stosowaniem preparatu i leków zobojętniających. Ponadto należy poinformować lekarza o wszystkich ostatnio przyjmowanych lekach, nawet tych dostępnych bez recepty.   Jeśli jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także gdy karmisz piersią. Preparat jest przeciwwskazany w okresie karmienia piersią.

Azithromycinum 123ratio cena
Azithromycinum 123ratio skład
Azithromycinum 123ratio ulotka
Azithromycinum 123ratio dawkowanie
Azithromycinum 123ratio przeciwwskazania
Azithromycinum 123ratio zamienniki
Azithromycinum 123ratio zamiennik
Azithromycinum 123ratio odpowiednik
Azithromycinum 123ratio tańszy zamiennik
Azithromycinum 123ratio czy działa
Azithromycinum 123ratio opinia
Azithromycinum 123ratio opinie
zatoki gardło oskrzela zakażenia skóra zakażenia skóry zakażenia dróg oddechowych zakażenia tkanek miękkich migdałki
Rozwiń cały opis i skład produktu »

Opinie o Azithromycinum 123ratio

Dodaj opinię o Azithromycinum 123ratio

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 45 795 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 37 010 produktów w 209 kategoriach