41 433 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
36 774 produktów w 204 kategoriach

Anesteloc

AnestelocAnesteloc
(0 opinii)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: Lek na receptę
Postać: tabletki dojelitowe
Cena: 12.79 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Dostępne dawki: tabletki dojelitowe, 40 mg, 28 szt, 20 mg, tabletki dojelitowe, 56 szt, 40 mg, tabletki dojelitowe, 56 szt, tabletki dojelitowe, 20 mg, 28 szt
Substancja czynnaSubstancja aktywna: Pantoprazolum
Działanie: hamuje wydzielanie kwasu solnego w żołądku
Ulotka:

Opis i skład produktu Anesteloc

Lek na receptę mający zastosowanie przy chorobie wrzodowej żołądka i dwunastnicy, chorobie refluksowej przełyku oraz przy zapobieganiu jej nawrotom, wykorzystywany także przy zespole Zollingera i Ellisona. Lek ma za zadanie również zapobiegać owrzodzeniom żołądka i dwunastnicy wywołanym stosowaniem niewybiórczych niesteroidowych leków przeciwzapalnych u osób, które znajdują się w grupie zwiększonego ryzyka i wymagających długotrwałego stosowania tych leków.

Dawkowanie:

Doustnie. Dawkę i częstotliwość przyjmowania leku ustala lekarzu. Tabletek Anesteloc nie należy ssać ani rozgryzać. Należy je połykać w całości przed posiłkiem, popijając wodą. Aby leczenie było skuteczne i jak najbardziej bezpieczne należy przestrzegać zaleceń lekarza prowadzącego. Zapoznaj się z właściwościami leku opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem. Przed zastosowaniem leku należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować leku po terminie ważności. Przechowuj lek w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta. Lek ten został przepisany przez lekarza prowadzącego celem leczenia konkretnego schorzenia. Nie należy go odstępować innym osobom ani używać w innych okolicznościach bez konsultacji z lekarzem.

Możliwe skutki uboczne:

Zaburzenia żołądkowo-jelitowe (ból w nadbrzuszu, biegunka,zaparcia, wzdęcia, nudności, wymioty); zaburzenia ze strony układu nerwowego (bóle głowy, zwroty głowy, zaburzenia widzenia). Odczyny alergiczne, takie jak świąd i wysypka skórna. Podczas stosowania leku niezbyt często obserwuje się bóle mięśni i stawów. Lek stosowany zgodnie z zaleceniami nie wpływa na sprawność psychofizyczną i zdolność prowadzenia pojazdów oraz obsługę maszyn.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz nadwrażliwość na pantoprazol lub jakąkolwiek substancję pomocniczą preparatu, choroby wątroby, nowotworowe zmiany w przewodzie pokarmowym. Gdy przyjmujesz preparaty zobojętniające kwas żołądkowy, sukralfat, ketokonazol, leki przeciwzakrzepowe z grupy kumaryn. Ponadto należy poinformować lekarza o wszystkich przyjmowanych lekach, nawet tych dostępnych bez recepty. Gdy jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży lub karmisz piersią. Pantoprazol można podawać kobietom w ciąży i matkom karmiącym jedynie wówczas, gdy korzyści terapii dla matki przewyższają ewentualne ryzyko działań niepożądanych dla płodu i niemowlęcia.

Anesteloc opinia
Anesteloc opinie
Anesteloc ulotka
Anesteloc skład
Anesteloc dawkowanie
Anesteloc przeciwwskazania
Anesteloc cena
Anesteloc zamienniki
Anesteloc zamiennik
Anesteloc odpowiednik
Anesteloc tańszy zamiennik
Anesteloc czy działa
zespół Zollingera- Ellisona owrzodzenie żołądka owrzodzenie dwunastnicy choroba wrzodowa zespół Zollingera zespół Ellisona choroba refluksowa przełyku refluks żołądkowo-przełykowy
Rozwiń cały opis i skład produktu »

Zobacz zamienniki

Opinie o Anesteloc

Dodaj opinię o Anesteloc

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 41 433 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 36 774 produktów w 204 kategoriach