41 840 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
36 781 produktów w 204 kategoriach

Anesteloc

AnestelocAnesteloc
(0 opinii)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: Lek na receptę
Postać: tabletki dojelitowe
Cena: 12.79 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Dostępne dawki: tabletki dojelitowe, 40 mg, 28 szt, 20 mg, tabletki dojelitowe, 56 szt, 40 mg, tabletki dojelitowe, 56 szt, tabletki dojelitowe, 20 mg, 28 szt
Substancja czynnaSubstancja aktywna: Pantoprazolum
Działanie: hamuje wydzielanie kwasu solnego w żołądku
Ulotka:

Opis i skład produktu Anesteloc

Lek na receptę mający zastosowanie przy chorobie wrzodowej żołądka i dwunastnicy, chorobie refluksowej przełyku oraz przy zapobieganiu jej nawrotom, wykorzystywany także przy zespole Zollingera i Ellisona. Lek ma za zadanie również zapobiegać owrzodzeniom żołądka i dwunastnicy wywołanym stosowaniem niewybiórczych niesteroidowych leków przeciwzapalnych u osób, które znajdują się w grupie zwiększonego ryzyka i wymagających długotrwałego stosowania tych leków.

Dawkowanie:

Doustnie. Dawkę i częstotliwość przyjmowania leku ustala lekarzu. Tabletek Anesteloc nie należy ssać ani rozgryzać. Należy je połykać w całości przed posiłkiem, popijając wodą. Aby leczenie było skuteczne i jak najbardziej bezpieczne należy przestrzegać zaleceń lekarza prowadzącego. Zapoznaj się z właściwościami leku opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem. Przed zastosowaniem leku należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować leku po terminie ważności. Przechowuj lek w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta. Lek ten został przepisany przez lekarza prowadzącego celem leczenia konkretnego schorzenia. Nie należy go odstępować innym osobom ani używać w innych okolicznościach bez konsultacji z lekarzem.

Możliwe skutki uboczne:

Zaburzenia żołądkowo-jelitowe (ból w nadbrzuszu, biegunka,zaparcia, wzdęcia, nudności, wymioty); zaburzenia ze strony układu nerwowego (bóle głowy, zwroty głowy, zaburzenia widzenia). Odczyny alergiczne, takie jak świąd i wysypka skórna. Podczas stosowania leku niezbyt często obserwuje się bóle mięśni i stawów. Lek stosowany zgodnie z zaleceniami nie wpływa na sprawność psychofizyczną i zdolność prowadzenia pojazdów oraz obsługę maszyn.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz nadwrażliwość na pantoprazol lub jakąkolwiek substancję pomocniczą preparatu, choroby wątroby, nowotworowe zmiany w przewodzie pokarmowym. Gdy przyjmujesz preparaty zobojętniające kwas żołądkowy, sukralfat, ketokonazol, leki przeciwzakrzepowe z grupy kumaryn. Ponadto należy poinformować lekarza o wszystkich przyjmowanych lekach, nawet tych dostępnych bez recepty. Gdy jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży lub karmisz piersią. Pantoprazol można podawać kobietom w ciąży i matkom karmiącym jedynie wówczas, gdy korzyści terapii dla matki przewyższają ewentualne ryzyko działań niepożądanych dla płodu i niemowlęcia.

Anesteloc czy działa
Anesteloc opinia
Anesteloc opinie
Anesteloc ulotka
Anesteloc skład
Anesteloc dawkowanie
Anesteloc przeciwwskazania
Anesteloc cena
Anesteloc zamienniki
Anesteloc zamiennik
Anesteloc odpowiednik
Anesteloc tańszy zamiennik
owrzodzenie żołądka owrzodzenie dwunastnicy choroba wrzodowa zespół Zollingera zespół Ellisona choroba refluksowa przełyku refluks żołądkowo-przełykowy zespół Zollingera- Ellisona
Rozwiń cały opis i skład produktu »

Zobacz zamienniki

Opinie o Anesteloc

Dodaj opinię o Anesteloc

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 41 840 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 36 781 produktów w 204 kategoriach