41 861 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
36 781 produktów w 204 kategoriach

Agen 10

Agen 10Agen 10
(1 opinia)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: Lek na receptę
Postać: tabletki
Cena: 16.12 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Dostępne dawki: 10 mg, tabletki, 60 szt, blister (6x10), tabletki, 10 mg, 30 szt
Substancja czynnaSubstancja aktywna: Amlodipinum
Działanie: obniża ciśnienie tętnicze krwi
Ulotka:

Opis i skład produktu Agen 10

Lek przeznaczony jest dla pacjentów cierpiących na nadciśnienie tętniczne, chorobę niedokrwienną serca, którą powodują utrwalone zwężenie (stabilna dławica piersiowa) lub stany skurczowe tętnicy (dławica Prinzmetala). 

Dawkowanie:

Doustnie, o stałej porze, popijając wodą. Dawkę i częstotliwość przyjmowania leku ustala lekarz.

Możliwe skutki uboczne:

Najczęściej opisywano bóle głowy, obrzęki, uczucie zmęczenia, senność, nudności, bóle brzucha, zaczerwienienie twarzy, kołatanie serca, zawroty głowy. U niektórych pacjentów, szczególnie na początku leczenia, mogą wystąpić objawy związane z obniżeniem ciśnienia tętniczego, które mogą upośledzić zdolność do prowadzenia pojazdów i obsługi maszyn.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz nadwrażliwość na amlodypinę lub inne dihydropirydyny, stwierdzono u Ciebie zwężenie aorty. Gdy przyjmujesz inne leki przeciwnadciśnieniowe. Jeśli jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także gdy karmisz piersią. Leku nie należy podawać w okresie ciąży. Zaleca się przerwanie karmienia piersią podczas stosowania amlodypiny.

Agen 10 przeciwwskazania
Agen 10 cena
Agen 10 zamienniki
Agen 10 zamiennik
Agen 10 odpowiednik
Agen 10 tańszy zamiennik
Agen 10 czy działa
Agen 10 opinia
Agen 10 opinie
Agen 10 ulotka
Agen 10 skład
Agen 10 dawkowanie
stany skurczowe tętnicy lek nasercowy dławica Prinzmetala leki przeciwnadciśnieniowe nadciśnienie choroba niedokrwienna serca nadciśnienie tętnicze dławica piersiowa
Rozwiń cały opis i skład produktu »

Zobacz zamienniki

Opinie o Agen 10

Dodano: 16 Czerwiec 2015
Autor: Lusinda
Ocena:
Miałam problemy znadciśnieniem tętniczym, moje wyniki nie były za dobre. Chciałam coś z tym zrobić sięgnęłam po Agen 10, z którym wiązałam nadzieję sugerując się obietnicami z ulotki. Niestety w moim przypadku preparat w ogóle nie działa, niepotrzebnie tylko zafundowałam sobie miesięczną kurację. Jedyny plus to niska cena, reszta bez komentarza.
Odpowiedź

Dodaj opinię o Agen 10

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 41 861 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 36 781 produktów w 204 kategoriach