41 840 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
36 781 produktów w 204 kategoriach

Zovirax

ZoviraxZovirax
(1 opinia)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: Lek na receptę
Postać: tabletki
Cena: 184.30 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Dostępne dawki: 200 mg, tabletki, 25 szt.
Działanie: przeciwwirusowe
Ulotka:

Opis i skład produktu Zovirax

Lek na receptę stosowany w stanach:

  • zakażenia wirusem ospy wietrznej,
  • zakażenia półpaścem,
  • zakażenia skóry oraz błon śluzowych wirusem opryszczki (również opryszczka narządów płciowych).

Dawkowanie:

Doustnie. Dawkę i częstotliwość stosowania preparatu ustala lekarz.   Uwaga! Podczas leczenia należy przyjmować duże ilości płynów.   Aby leczenie było skuteczne i jak najbardziej bezpieczne należy przestrzegać zaleceń lekarza prowadzącego.   Zapoznaj się z właściwościami leku opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem.   Przed zastosowaniem leku należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować leku po terminie ważności. Przechowuj lek w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.   Lek ten został przepisany przez lekarza prowadzącego celem leczenia konkretnego schorzenia. Nie należy go odstępować innym osobom ani używać w innych okolicznościach bez konsultacji z lekarzem.

Możliwe skutki uboczne:

Zaburzenia żołądkowo-jelitowe (nudności, wymioty, biegunka, bóle brzucha), zmiany obrazu krwi (bardzo rzadko), reakcje nadwrażliwości, zaburzenia czynności nerek i/lub wątroby, bóle głowy, sporadycznie występujące przemijające reakcje neurologiczne, zawroty głowy, dezorientacja, omamy, drgawki, senność, zmęczenie, sporadycznie przypadki przyspieszonego wypadania włosów.   Brak danych odnośnie wpływu leku na sprawność psychomotoryczną, zdolność prowadzenia pojazdów oraz obsługę maszyn.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz nadwrażliwość na acyklowir, walacyklowir lub jakąkolwiek substancję pomocniczą preparatu, zaburzenia funkcji nerek.   Gdy przyjmujesz leki, które mogą uszkodzić nerki (nefrotoksyczne), zydowudynę. Ponadto należy poinfromować lekarza o wszystkich ostatnio przyjmowanych lekach, nawet tych dostępnych bez recepty.   Gdy jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży lub karmisz piersią. Stosowanie leku w ciąży ograniczone jest do przypadków, gdy potencjalne korzyści dla matki przewyższają ewentualne ryzyko dla płodu. Nie stosować w okresie karmienia piersią.

Zovirax opinia
Zovirax opinie
Zovirax ulotka
Zovirax skład
Zovirax dawkowanie
Zovirax przeciwwskazania
Zovirax cena
Zovirax zamienniki
Zovirax zamiennik
Zovirax odpowiednik
Zovirax tańszy zamiennik
Zovirax czy działa
zakażenia zakażenia skóry opryszczka narządów płciowych zakażenia błon śluzowych wirus opryszczki przeciwinfekcyjne zakażenie wirusem ospy wietrznej zakażenia półpaścem
Rozwiń cały opis i skład produktu »

Opinie o Zovirax

Dodano: 15 Czerwiec 2015
Autor: Karola
Ocena:
Po wizycie na basenie pojawiła mi się opryszczka na narządach i lekarz przepisał mi te tabletki. Pozwoliły mi szybko się pozbyć problemu. Mimo, że cena nie jest najniższa, nie żałuję, bo lek naprawdę skuteczny.
Odpowiedź

Dodaj opinię o Zovirax

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 41 840 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 36 781 produktów w 204 kategoriach