41 840 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
36 781 produktów w 204 kategoriach

Podobne produkty

Zorac, 0,05% żel

Zorac, 0,05% żelZorac, 0,05% żel
(1 opinia)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: Lek na receptę
Postać: żel
Cena: 58.40 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Dostępne dawki: 0,1% żel, (1 mg / g), 15 g, 0,05% żel, (0,5 mg / g), 15 g, w tubie
Działanie: hamuje proces rogowacenia
Ulotka:

Opis i skład produktu Zorac, 0,05% żel

Lek na receptę stosowany w miejscowym leczeniu przewlekłej łuszczycy plackowatej a także miejscowym leczeniu trądziku pospolitego o łagodnym i umiarkowanym przebiegu.

Dawkowanie:

Zewnętrznie. Częstotliwość stosowania leku i czas kuracji ustala lekarz.   Uwaga! W czasie stosowania unikać ekspozycji na promieniowanie słoneczne. Należy unikać równoczesnego stosowania leków i kosmetyków działających drażniąco bądź silnie wysuszająco na skórę. Należy unikać kontaktu z oczami, powiekami i ustami. W przypadku kontaktu z oczami spłukać obficie wodą. Nie stosować u dzieci poniżej 12 roku życia. Podczas leczenia należy unikać nadmiernej ekspozycji na promieniowanie UV.   Aby leczenie było skuteczne i jak najbardziej bezpieczne należy przestrzegać zaleceń lekarza prowadzącego.   Zapoznaj się z właściwościami leku opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem.   Przed zastosowaniem leku należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować leku po terminie ważności. Przechowuj lek w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.   Lek ten został przepisany przez lekarza prowadzącego celem leczenia konkretnego schorzenia. Nie należy go odstępować innym osobom ani używać w innych okolicznościach bez konsultacji z lekarzem.

Możliwe skutki uboczne:

Podczas leczenia łuszczycy: świąd, pieczenie, rumień, nasilenie zmian łuszczycowych, podrażnienie i ból skóry, rzadziej nadmierne łuszczenie, niealergiczny wyprysk kontaktowy, zapalenie, pękanie, krwawienie i suchość skóry. U niektórych chorych zaobserwowano zwiększoną częstość pogorszenia łuszczycy i rumienia posłonecznego począwszy od 4 miesiąca leczenia. Podczas leczenia trądziku: nadmierne łuszczenie, pieczenie, suchość skóry, rumień, świąd; rzadziej: podrażnienie, ból, pękanie skóry, ograniczony obrzęk i odbarwienia. W przypadku przedawkowania może wystąpić znaczne zaczerwienienie, nadmierne złuszczanie skóry i uczucie dyskomfortu.   Lek stosowany zgodnie z zaleceniami nie wpływa na sprawność psychomotoryczną, zdolność prowadzenia pojazdów oraz obsługę maszyn.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz nadwrażliwość na składniki preparatu.   Gdy stosujesz miejscowo inne leki dermatologiczne. Ponadto należy poinformować lekarza o wszystkich ostatnio przyjmowanych lekach, nawet tych dostępnych bez recepty.   Jeśli jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży lub karmisz piersią. Nie stosować w okresie ciąży. 

Zorac, 0,05% żel czy działa
Zorac, 0,05% żel opinia
Zorac, 0,05% żel opinie
Zorac, 0,05% żel ulotka
Zorac, 0,05% żel skład
Zorac, 0,05% żel dawkowanie
Zorac, 0,05% żel przeciwwskazania
Zorac, 0,05% żel cena
Zorac, 0,05% żel zamienniki
Zorac, 0,05% żel zamiennik
Zorac, 0,05% żel odpowiednik
Zorac, 0,05% żel tańszy zamiennik
trądzik leczenie dermatologia łuszczyca leczenie łuszcycy trądzik pospolity trądzik pospolity leczenie łuszczyca plackowata przewlekła łuszczyca plackowata
Rozwiń cały opis i skład produktu »

Opinie o Zorac, 0,05% żel

Dodano: 15 Czerwiec 2015
Autor: Seba
Ocena:
Dosyć niedawno "wyszła" mi łuszczyca i to w dodatku tak silna, że musiałem pójść na leczenie szpitalne. Po jego zakończeniu mam profilaktycznie przepisywany ten żel i gdy tylko coś się pojawia, smaruję. Cena dosyć wysoka, ale starcza na długo.
Odpowiedź

Dodaj opinię o Zorac, 0,05% żel

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 41 840 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 36 781 produktów w 204 kategoriach