41 873 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
36 781 produktów w 204 kategoriach

Podobne produkty

Zeffix

ZeffixZeffix
(1 opinia)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: Lek na receptę
Postać: tabletki powlekane roztwór doustny
Cena: 282.59 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Dostępne dawki: 100 mg, tabletki powlekane, 28 szt
Działanie: przeciwwirusowe
Ulotka:

Opis i skład produktu Zeffix

Lek na receptę skuteczny w leczeniu dorosłych pacjentów borykających się z zapaleniem wątroby typu B.

Dawkowanie:

Doustnie. Dawkę i częstotliwość przyjmowania leku ustala lekarz. Preparat można przyjmować niezależnie od posiłków.   Nie zaleca się stosowania preparatu u dzieci i młodzieży poniżej 18 roku życia ze względu na brak danych dotyczących bezpieczeństwa stosowania i skuteczności.   Aby leczenie było skuteczne i jak najbardziej bezpieczne należy przestrzegać zaleceń lekarza prowadzącego.   Zapoznaj się z właściwościami leku opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem.   Przed zastosowaniem leku należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować leku po terminie ważności. Przechowuj lek w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.   Lek ten został przepisany przez lekarza prowadzącego celem leczenia konkretnego schorzenia. Nie należy go odstępować innym osobom ani używać w innych okolicznościach bez konsultacji z lekarzem.

Możliwe skutki uboczne:

Złe samopoczucie i zmęczenie, zakażenia dróg oddechowych, dyskomfort w obrębie gardła i migdałków, ból głowy, bóle brzucha, nudności, wymioty i biegunka, bóle i kurcze mięśni. U pacjentów z zakażeniem wirusem HIV stwierdzono przypadki zapalenia trzustki i obwodowej neuropatii (drżenia, porażenia mięśni).   Nie przeprowadzono badań wpływu leku na zdolność prowadzenia pojazdów mechanicznych i obsługiwania urządzeń mechanicznych w ruchu.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz nadwrażliwość na lemiwudynę lub inne składniki preparatu, choroby nerek.   Gdy przyjmujesz leki przeciwbakteryjne (głównie sulfonamidy), inne leki przeciwwirusowe. Ponadto należy poinformować lekarza o wszystkich ostatnio przyjmowanych lekach, nawet tych dostępnych bez recepty.   Jeśli jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży lub karmisz piersią. Stosowanie leku w okresie ciąży ograniczone jest do przypadków, gdy jest to bezwzględnie konieczne.

Zeffix opinia
Zeffix opinie
Zeffix ulotka
Zeffix skład
Zeffix dawkowanie
Zeffix przeciwwskazania
Zeffix cena
Zeffix zamienniki
Zeffix zamiennik
Zeffix odpowiednik
Zeffix tańszy zamiennik
Zeffix czy działa
wirusowe zapalenie wątroby wirus zapalenie wątroby typu B zaburzenia w pracy wątroby wirus wątroby typu B WĄTROBA zakażenia przeciwinfekcyjne
Rozwiń cały opis i skład produktu »

Opinie o Zeffix

Dodano: 17 Czerwiec 2015
Autor: Kinia
Ocena:
WZW to moja "pamiątka" po tatuażu. Lek Zeffix ma bardzo wysoką cenę, ale lekarz zapewnił mnie, że będzie skuteczny. I faktycznie, pomógł. Opłaca się.
Odpowiedź

Dodaj opinię o Zeffix

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 41 873 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 36 781 produktów w 204 kategoriach