45 795 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
37 010 produktów w 209 kategoriach

Podobne produkty


Solwax Active

Solwax Active, krople, do usuwania woskowiny usznej, 15 mlSolwax Active, krople, do usuwania woskowiny usznej, 15 ml
(2 Opinie)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: bez recepty
Producent: ARKONA
Postać: krople do uszu
Cena: 13.99 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Ulotka:

Opis i skład produktu Solwax Active

Solwax Active, krople, do usuwania woskowiny usznej, 15 ml

Preparat do pielęgnacji ucha. Dzięki uwalnianemu w wyniku aplikacji tlenu oczyszcza z zalegającej woskowiny oraz korków woskowinowych. Rekomendowany dla higieny uszu młodzieży powyżej 12. roku życia i osób dorosłych.

Skład

Preparat zawiera:

Glycerine, 1, 2-propanediol, Carbamide peroxide, Ethylenediaminetraacetic Acid Disodium Salt, Ethylene alcohol, Sodium citrate.

Działanie

W sposób delikatny i całkowicie bezpieczny oczyszcza z zalegającej woskowiny, jak również złogów woskowinowych, którym poprzez uwolnienie aktywnego tlenu do przewodu ucha odcina możliwość przywierania. 

Wskazania

Wskazany w systematycznej higienie uszu u osób z tendencją do powstawania złogów i zalegania woskowiny w przewodzie słuchowym. Przy nadmiernej ilości wydzielania woskowiny oraz przy narażeniu na nagłe zmiany ciśnienia atmosferycznego, duże zapylenie powietrza, stosowanie słuchawek czy hałas. Prócz tego preparat jest zalecany dla zoptymalizowania nawilżenia, co sprzyja samooczyszczaniu z woskowiny, zapobiegania chorobom czy zapaleniom uszu. Dla niwelowania dyskomfortu wynikającego z złogów woskowinowych, takich jak podrażnienia,szum, osłabiene łuchu, odczucie zatkania ucha. 

Dawkowanie

Przed otwarciem potrząśnij i ogrzej opakowanie w rękach. Przechyl głowę w kerunku ramienia, nie wsuwaj końcówki pojemniczka zbyt mocno, zakrop preparat. Stosuj 5-10 kropli do każdego ucha. Dla jak najlepszych efektów pozostań z przechyloną głową przez parę minut, bądź zabezpiecz preparat przed wycofaniem wacikiem lub kawałkiem gazy. Analogicznie zapuść krople w drugim uchu. Celem pozbycia się złogów zakrapiaj przed 4 kolejne dni rano i wieczorem.

Uwagi

Przed zastosowaniem u dzieci poniżej 12. roku życia, należy zasięgnąć opinii lekarza.

Solwax Active opinia
Solwax Active opinie
Solwax Active ulotka
Solwax Active skład
Solwax Active dawkowanie
Solwax Active przeciwwskazania
Solwax Active cena
Solwax Active zamienniki
Solwax Active zamiennik
Solwax Active odpowiednik
Solwax Active tańszy zamiennik
Solwax Active czy działa
korki woskowinowe złogi woskowinowe czyste ucho woskowina krople do uszu higiena uszu pielęgnacja uszu korek woskowy
Rozwiń cały opis i skład produktu » Najlepsze peelingi kwasowe - sprawdź najnowszy ranking produktów >>

Opinie o Solwax Active

Dodano: 22 Listopad 2020
Autor: Alina
Ocena:
Jedyny preparat jaki używam do pozbywania się korków. Wszystkie inne środki zawierające oleje, olejki byly nieskuteczne i powodowały większy korek w uszach.
Odpowiedź
Dodano: 26 Styczeń 2016
Autor: Michalina
Ocena:
Zdarzył mi się kiedyś korek w uchu, środkiem pierwszej pomocy były zakupione naprędce w aptece krople Solwax Active. Niestety pomocy n-i-e-s-k-u-t-e-c-z-n-e-j.
Odpowiedź

Dodaj opinię o Solwax Active

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 45 795 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 37 010 produktów w 209 kategoriach