43 632 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
36 873 produktów w 207 kategoriach

Podobne produkty

Otinum

OtinumOtinum
(0 opinii)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: Lek na receptę
Postać: krople do uszu
Cena: 18.99 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Dostępne dawki: (200 mg/g), krople do uszu (import równoległy), 10g
Działanie: przeciwbólowe
Ulotka:

Opis i skład produktu Otinum

Lek na receptę mający zastosowanie przy stanach zapalnych ucha (ostre nieżytowe zapalenie przewodu słuchowego zewnętrznego, błony bębenkowej, ucha środkowego). Lek wykorzystywany także przed płukaniem przewodu słuchowego zewnętrznego w sytuacji występowania stwardniałej woszczyny.

Dawkowanie:

Zewnętrznie. Dawkę i częstotliwość stosowania leku ustala lekarz. Krople wkraplać do przewodu słuchowego zewnętrznego. Zaleca się wkraplanie w pozycji leżącej chorego, uchem zwróconym ku górze, z pozostaniem w tej pozycji kilka minut po zakropleniu. Aby leczenie było skuteczne i jak najbardziej bezpieczne należy przestrzegać zaleceń lekarza prowadzącego. Zapoznaj się z właściwościami leku opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem. Przed zastosowaniem leku należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować leku po terminie ważności. Przechowuj lek w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta. Lek ten został przepisany przez lekarza prowadzącego celem leczenia konkretnego schorzenia. Nie należy go odstępować innym osobom ani używać w innych okolicznościach bez konsultacji z lekarzem.

Możliwe skutki uboczne:

Reakcje nadwrażliwości. Lek stosowany zgodnie z zaleceniami nie wpływa na sprawność psychomotoryczną i zdolność prowadzenia pojazdów oraz obsługę maszyn.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz nadwrażliwość na salicylan choliny, salicylany lub jakąkolwiek substancję pomocniczą preparatu. Gdy przyjmujesz inne leki. Poinformuj lekarza o wszystkich ostatnio przyjmowanych lekach, nawet tych dostępnych bez recepty. Gdy jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży lub karmisz piersią.

Otinum opinia
Otinum opinie
Otinum ulotka
Otinum skład
Otinum dawkowanie
Otinum przeciwwskazania
Otinum cena
Otinum zamienniki
Otinum zamiennik
Otinum odpowiednik
Otinum tańszy zamiennik
Otinum czy działa
uszy stan zapalny ucha zapalenie przewodu słuchu zapalenie ucha środkowego ucho środkowe lek na choroby słuchu leczenie słuchu narząd słuchu
Rozwiń cały opis i skład produktu »

Zobacz zamienniki

Opinie o Otinum

Dodaj opinię o Otinum

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 43 632 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 36 873 produktów w 207 kategoriach